Skocz do zawartości


Tomasz2

Rejestracja: 28 sty 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 20 2019 16:08
-----

Moje posty

W temacie: Podatkowe aspekty działu spadku

20 wrzesień 2019 - 16:09

Jeśli macie problemy ze spadkiem, to raczej sami, nawet po przeczytaniu różnych artykułów nie będziecie w stanie sobie poradzić. Prawo spadkowe w Polsce jest bowiem dość mocno skomplikowane. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy prawnika  w tym temacie. Ja polecam adwokata Pawła Odoleckiego http://adwokatodolecki.elk.pl/- który zajmuje się prawem spadkowym i ma w tej tematyce dużą wiedzę i doświadczenie.


W temacie: Najlepszy adwokat Toruń prawo nieruchomości

01 sierpień 2019 - 05:09

Z Torunia niestety nikogo nie znam, ale z Bydgoszczy (czyli niedaleko) polecam kancelarię adwokacką Karol Bryś - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Bardzo rzeczowy człowiek, z dużą wiedzą z różnych dziedzin prawa. Kompetentny i życzliwy. Prowadził rozwód mojej siostry i dużo nerwów udało się siostrze zaoszczędzić właśnie dzięki jego pomocy i doświadczeniu.


W temacie: szukam dobrego prawnika w Toruniu

27 maj 2019 - 10:56

Z Torunia nikogo nie znam, ale jeśli chodzi o Bydgoszcz (czyli blisko) to polecam kancelarię adwokacką Karol Bryś - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Zajmuje się m.in.: prawem cywilnym, rodzinnym, opiekuńczym, prawem pracy, gospodarczym. Mi pomógł gdy miałem kłopoty z urzędem skarbowym. Bardzo konkretny człowiek, nastawiony na szybkie rozwiązanie problemu. Ma dużą wiedzę i dobre podejście do klienta.


W temacie: Jak założyć gabinet lekarski, czyli prywatna praktyka lekarska – pomysł

19 kwiecień 2019 - 17:29

Mam znajomego lekarza (okulistę), który dość długo pracował w szpitalu, a w końcu zdecydował się otworzyć własny gabinet. No i nie narzeka. Pacjentów tak naprawdę jest więcej niż jest w stanie przyjąć, więc zapisywać się do niego trzeba z wyprzedzeniem. Ale też jest to kwestia tego, że ma on bardzo dobre opinie, głównie specjalizuje się w leczeniu problemu suchego oka i ma do tego świetny sprzęt kupiony w sklepi https://www.mdt.pl/1...noza-i-leczenie . Nawet ostatnio jak byłem u niego to mi pokazywał wszystko i byłem naprawdę pod wrażeniem, jakiej klasy to są urządzenia.


W temacie: Dlaczego warto kupować walutę w kantorach internetowych?

29 styczeń 2019 - 11:42

To tak jest, każdy dobry kantor online, co jakiś czas oferuje jakąś fajną promocję dla nowych klientów, albo ulepsza swoją ofertę. Dlatego warto co jakiś czas porównać różne kantory, żeby mieć świadomość, co w danym momencie jest najbardziej opłacalne. Oczywiście trzeba przy tym uważać, na te nowe kantory z super-hiper promocjami - żeby się nie naciąć.