Skocz do zawartości


Tomasz2

Rejestracja: 28 sty 2017
Poza forum Ostatnio: paź 24 2019 05:16
-----

Moje posty

W temacie: Odrzucenie spadku przez małoletniego

24 październik 2019 - 05:14

Na ten moment z tego co kojarzę nie ma już potrzeby odrzucania spadku, jeśli są to tylko długi. Ale jeśli chcesz mieć pewność i spokojną głową to skontaktuj sie z adwokatem Radosławem Przymuszałą - http://adwokatprzymuszala.pl/. On udzieli Ci rzetelnej informacji i to przez telefon lub online. Wystarczy wcześniej umówić się z nim na taki kontakt i wszystko będziesz miał wyjaśnione, profesjonalnie i sprawnie, bez dodatkowych kłopotów. Jeśli okaże się, że trzeba podjąć jakieś działanie, to da ci jasne wytyczne jak i co zrobić.


W temacie: Wakacje z 5 latkiem

24 październik 2019 - 05:04

My tegoroczne wakacje z dziećmi 5 i  7 lat, spędziliśmy nad polski morzem. Zdecydowaliśmy się na Rewal i to był bardzo dobry wybór. Wynajęliśmy bardzo fajny domek Adamówce na ulicy Lipowej - http://www.wakacjewr...kacje-w-rewalu/, dzięki czemu czuliśmy się swobodnie, dzieci miały miejsce do biegania (fajny plac zabaw), my miejsce na grilla i na auto. Do morza niedaleko, a okolica urocza. W przyszłym roku planujemy też Rewal i ten sam domek.


W temacie: Membrana na dach?

24 październik 2019 - 04:54

No kiedyś budowano ze zwykłej cegły, albo z pustaków, które robiono z żużlu:) Na szczęście technika idzie do przodu, materiały budowlane są coraz bardziej nowoczesne, trwalsze, bezpieczniejsze. I membrana to jak najbardziej dobre rozwiązanie, trwałe i dobrze zabezpieczające dach. Dobrym pomysłem tez jest, jeśli remontujesz dach zdecydować się na konstrukcje z wiązarów dachowych. Taki dach zaprojektuje ci firma Binder z Włocławka - http://www.binder-pr...t.wloclawek.pl/. To też nowoczesne rozwiązanie, ale bardzo korzystne. Taki dach jest lżejszy od dachów tradycyjnych, ale jest również bardziej wytrzymały i trwalszy. Jego budowa już na placu budowy trwa natomiast krócej.


W temacie: Montaż monitoringu - Warszawa

24 październik 2019 - 04:50

Jeśli chodzi o dobrą firmę zajmującą się montażem alarmów i monitoringu to polecam polecam MG System - https://www.montazalarmow.com.pl/. Bardzo profesjonalni, sprawnie działają, są w stanie doradzić, ale nie narzucają swojego zdania. U nas montowali najpierw alarm w budynkach firmowych, a potem także w domu - bo przekonałem się, że to firma godna zaufania.


W temacie: Jak pokonać syndrom wypalenia zawodowego?

24 październik 2019 - 04:47

Pewnie że tak. Takie rozmowy z dobrym psychologiem potrafią postawić na nogi. A teraz coraz więcej osób traktuje wizytę u psychologa jak u lekarze, który po prostu ma pomóc, przestajemy się wstydzić, że korzystamy z jego usług, co jest bardzo dobrym trendem.  Bardzo dobrym psychologiem i psychoterapeutą, który specjalizuje się w pomocy osobom wypalonym zawodowo jest pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylek...uta/czestochowa. Moja żona korzystała z jej pomocy i udało jej się dość szybko dojść do siebie. Pani doktor ma gabinet w Częstochowanie, ale prowadzi także terapię online, możliwe są także wizyty domowe.