Skocz do zawartości


Tomasz2

Rejestracja: 28 sty 2017
Poza forum Ostatnio: paź 28 2020 11:38
-----

Moje posty

W temacie: Dobra dieta

28 październik 2020 - 11:41

Zgadzam się, dieta powinna być dobrana do każdej osoby indywidualnie. Fajnym rozwiązaniem jest na pewno catering dietetyczny, gdzie można wybrać rodzaj diety, i codziennie rano, mamy dostarczane do domu 5 zdrowych posiłków. Bardzo dobre dania z dowozem oferuje firma Biorself - https://biorself-catering.eatbu.com/. W ich posiłkach nie ma przetworzonych półproduktów glutaminianu, cukru, gotowych mieszanek przypraw. Dostarczają swoje posiłki na terenie miasta Ryki, Dęblin, Garwolin, Żelechów.


W temacie: Rozwiązanie umowy o pracę

28 październik 2020 - 11:27

Na wszystkie pytania dotyczące prawa pracy odpowie ci mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Ja korzystałem z jego pomocy, gdy pracodawca nie chciał mi wypłacić zaległych pensji, po rozwiązaniu umowy. Wszystko dało się załatwić szybko i sprawnie, dzięki zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu pana mecenasa. Polecam jego kancelarię.


W temacie: Szkolenia dla pracowników

03 sierpień 2020 - 06:24

Szkolenia dla pracowników to bardzo istotna sprawa, dla każdego kto prowadzi firmę i chce by się ona rozwijała. Szkolenia nie tylko pozwalają zwiększyć kwalifikację pracowników, ale także są narzędziem motywacyjnym. Bardzo ważne jest by wybrać sprawdzonego organizatora, a nie korzystnie z pierwszej lepszej oferty. Nasza firma korzysta z usług Nadbałtyckiego Centrum Edukacji Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/. Firma ta od lat wielu lat zajmuje się edukacją dorosłych, prowadzi szkoły zawodowe, szkoły medyczne, akademię doskonalenia zawodowego, centrum szkolenia zawodowego oraz ośrodek doskonalenia nauczycieli. Oferują różnego rodzaju szkolenia i kursy, wszystkie na najwyższym poziomie, z ciekawym programem i prowadzone przez świetną, doświadczoną kadrą. Mają ofertę zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.


W temacie: Zawieszenie sprawy spadkowej

03 sierpień 2020 - 06:18

Jeśli masz problem z zakresu prawa spadkowego, to zgłoś się do pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/. Ona wszystko ci wyjaśni, przedstawi jakie masz możliwości, zadba o to by sprawa rozwiązała się po twojej myśli, dopilnuje terminów itd. Jej kancelaria prowadzi sprawy z całej Polski, a każdą sprawę, niezależnie od stopnia jej skomplikowania traktuje z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jest zorientowana na szybką i skuteczną pomoc klientowi. Nam pomagała w bardzo żmudnej i trudnej sprawie spadkowej po dalszej rodzinie i udało się wszystko przeprowadzić tak jak chcieliśmy.


W temacie: Wakacje, gdzie?

03 sierpień 2020 - 06:15

W listopadzie, to jak dla mnie za późno na wakacje. My na wakacje jeździmy lipiec - sierpień, to dla nas prawdziwy wypoczynek, jak jest ciepło i słonecznie. W tym roku, w lipcu byliśmy nad morzem w ośrodku Adamówka przy ul. Lipowej w Rewalu - http://www.wakacjewr...kacje-w-rewalu/. Ośrodek jest idealny dla rodzin z dziećmi. Jest dobrze wyposażony, teren ładnie i bezpiecznie zagospodarowany, domki nowe, czyste, fajnie urządzone. Domków jest osiem, więc to bardzo kameralny ośrodek, w dodatku domki są odpowiednio od siebie oddalone, więc goście mogą bezpiecznie wypoczywać. Na miejscu sa dostępne maseczki oraz środek dezynfekujący, a każdy domek jest ozonowany przed przybyciem nowych gości.