Skocz do zawartości


Tomasz2

Rejestracja: 28 sty 2017
Poza forum Ostatnio: sty 29 2019 11:40
-----

Moje posty

W temacie: Dlaczego warto kupować walutę w kantorach internetowych?

29 styczeń 2019 - 11:42

To tak jest, każdy dobry kantor online, co jakiś czas oferuje jakąś fajną promocję dla nowych klientów, albo ulepsza swoją ofertę. Dlatego warto co jakiś czas porównać różne kantory, żeby mieć świadomość, co w danym momencie jest najbardziej opłacalne. Oczywiście trzeba przy tym uważać, na te nowe kantory z super-hiper promocjami - żeby się nie naciąć.


W temacie: Kantory internetowe zyskują na popularności

28 styczeń 2019 - 21:59

Przewalutowanie społecznościowe, gdzie można negocjować cenę to świetna sprawa. Choć minęło trochę czasu, zanim się na nie zdecydowałem, to teraz jest to moja ulubiona forma wymiany (oczywiście, jak ma większa kwotę to wymiany, przy małej wolę wymienić po cenie kantorowej, która też zazwyczaj jest bardzo dobra). Co do tego jaki kantor online wybrać, to faktycznie najlepiej taki, który ma dużą liczbę klientów - bo wtedy wiadomo, że to kantor godny zaufania.


W temacie: Kantor online - ktoś korzystał?

15 styczeń 2019 - 21:50

E-kanory fajna sprawa, pod warunkiem że wybierasz kantor online świadomie, a nie pod wypływem impulsu. Warto postawić na znany kantor, który jest na rynku długie lata i ma dobre opinie. Radzę natomiast omijać kantory dopiero co powstałe, szczególnie jeśli mają super-hiper promocje. A wiem, że czasami 3-4 grosze róznicy w kursie i ludziom rozum odbiera. Więc radzę uważać.


W temacie: Wymiana walut w Internecie - rynek fintech

15 styczeń 2019 - 21:27

Racja. Kantor online przede wszystkim powinien być bezpieczny, a jak jakiś kantor jest pół roku na rynku to naprawdę trudno mówić o jakiejś renomie i pewności co do niego. A nic nie zwalnia nas od czujności jeśli potem nie chcemy narzekać, że nas oszukano. Każda wyjątkowo atrakcyjna oferta (na granicy opłacalności dla kantoru) jeśli kantor jest nowym tworem powinna wzbudzić w nas czujność. 


W temacie: Ile płacimy za spread walutowy

15 styczeń 2019 - 21:00

Przede wszystkim zależy gdzie wymieniasz. Najwyższe spready mają kantory stacjonarne. Natomiast każdy dobry kantor online, ma niewielkie spready (dosłownie są to groszowe sprawy), czym najbardziej przyciąga klientów. Dlatego warto sobie posprawdzać oferty różnych kantorów i je porównać zanim zdecydujemy się na wymianę. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić.