Skocz do zawartości


phlxxph

Rejestracja: 19 gru 2016
Poza forum Ostatnio: mar 30 2017 10:24
-----

Moje posty

W temacie: Rozwiązania prozdrowotne

20 grudzień 2016 - 10:03

Jeśli idzie o rozwiązania prozdrowotne w firmach to z całego serca mogę polecić zespół specjalistów z care solutions. Moja firma współpracuje z nimi od kilku miesięcy. To fizjoterapeuci, dietetycy i rehabilitancji, organizują nam szkolenia, łatwe ćwiczenia i 15minutowe masaże w trakcie pracy. Na początku też ustawiali nam stanowiska pracy - wysokość krzesła do biurka, ustawienie ekranu... To bardzo przydatne, świetna opcja jak się siedzi kilka lat przy jednym biurku po 8-10 godzin dziennie smile.png


W temacie: badania lekarskie po utracie prawajazdy

19 grudzień 2016 - 16:39

z tego co wiem jeśli masz robić badania bo straciłeś prawko przez jazdję pod wpływem to zbadają ci enzymy wątrobowe i thc we krwi, na pewno też będzie cukier i mocz. Mąż robił badania w legnicy w psychodiagnostyce i bardzo sobie chwalił, mówił że zdecydowanie nie to co w wompie. nie ma masówki, badania są rzetelne, ale nie jakoś bardzo trudne. w psycho nie robią masówki więc nie zależy im na uwaleniu wszystkich żeby mieć $$ a na tym, żeby dobrze przebadać ;)


W temacie: Premia a motywacja pracownika

19 grudzień 2016 - 14:16

Ojaaaa mojej motywacji na pewno by nie podniosło widmo finansowych ciągów tongue.png  W ogóle z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że premie i benefity pieniężne działają tylko na jakiś okres czasu. Lepiej trochę pokombinować, zrobić coś fajnego dla pracowników - wspólne wyjścia, wyjazdy, corporate wellness, albo chociaż jakaś ścianka ze zdjęciem pracownika miesiąca (z tym ostatnim podobno jest dużo radochy)


W temacie: motywacja pracowników

19 grudzień 2016 - 14:11

U nas w firmie ważne jest dobre samopoczucie i zdrowie personelu. Poza opieką medyczną i kartą benefit mamy też masaże biurowe w godzinach pracy :) Pracownicy mają większą motywację do pracy i rzadziej znikają na l4


W temacie: Skuteczny marketing. Od czego zacząć?

19 grudzień 2016 - 14:01

Marketing to szerokie pole :) Nie wystarczy zrobić logo, www i długopisu dla klienta. Jak ktoś napisał wcześniej, bardzo ważny jest research rynku - rozeznaj się w swojej konkurencji, nie tylko na poziomie produktowym, ale też na poziomie wizerunkowym.