Skocz do zawartości


Adrian2

Rejestracja: 14 lis 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 20:20
-----

Moje posty

W temacie: potrzebne do biura

19 listopad 2017 - 17:03

Na pewno będziesz potrzebować mebli. Biurka do biura muszą być wygodne i funkcjonalne. Do tego masz zestawy mebli pasujących do biurka i nadających się do biura. Eleganckie, nowoczesne i tanie. 


W temacie: Jakie wycieraczki wybrać? Bosch czy Valeo? Płaski czy zwykłe?

14 listopad 2017 - 18:55

Poprzednio chciałem zaoszczędzić i kupiłem wycieraczki markietowe. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.  W E-wycieraczki  znalazłem odpowiednie do mojego modelu auta. Są produkcji Oximo z piórami dedykowanymi do konkretnego modelu auta. Mają właściwy kształt, długość i adapter montażowy.  Pracują cicho i nie zostawiają smug. Nie drogie i łatwe w montażu. 


W temacie: Rachunek firmowy w banku - gdzie założyć?

07 listopad 2017 - 12:39

Na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe masz wszystkie wskazówki, którymi należy się kierować wybierając konto firmowe. Nie każda firma potrzebuje takiego samego konta. Inne potrzeby ma mała lokalna firma a inne duża, która prowadzi handel zagraniczny. Dlatego określenie potrzeb, to najważniejsza sprawa. Na tej stronie masz też analizę najlepszych kont firmowych. 


W temacie: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym [VIDEO]

29 październik 2017 - 21:26

Pozycjonowanie to nie moda, ale konieczność jeżeli chcemy, by sklep był widoczny w wyszukiwarkach. Jeżeli ktoś tego jeszcze nie rozumie, to naprawdę powinien poczytać o tym w sieci. Zobaczcie jak planowane są  kampanie seo prowadzone przez firmę Aurora Creation . To złożony proces i trudny, lecz niezbędny dla odniesienia sukcesu sklepu. I nie wolno tego lekceważyć. Najlepiej powierzyć to w ręce fachowców. 


W temacie: Jak promować firmę szkoleniową w Internecie?

02 październik 2017 - 18:56

Najlepszym rozwiązaniem, byłoby skorzystanie z pomocy specjalistów. Sieć reklamowa google: http://adwordsgroup.pl/siec-reklamowa/  została stworzona, by docierać do konkretnych klientów, o określonych upodobaniach.  Dzięki takim działaniom, masz szanse na dotarcie ze swoją reklamą do osób nia zainteresowanych.