Skocz do zawartości


aronr

Rejestracja: 28 paź 2016
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:10
-----

Moje posty

W temacie: Aranżacja jasnego salonu: GALERIA

dziś, 09:14

Uważam, że każdy powinien sam decydować o wystroju swojego mieszkania, dlatego że dzięki w ten sposób będzie mógł wyrazić siebie. Poza tym każdy ma swój indywidualny gust, jednym podobają się obrazy, innym rzeźby, ktoś inny lubuje się w świeczkach. Niewątpliwie to wszystko i wiele więcej możemy znaleźć w sklepie Decor Mint.


W temacie: Zakładasz lub rozwijasz firmę? Unikaj programów DOS-owych!

wczoraj, 06:19

Oprócz tak przydatnych i subiektywnych rad, jakich programów czy też sprzętów unikać niezwykle ważne jest odpowiednie przechowywanie dokumentacji pracowniczej . Dzięki temu zapobiegamy bałaganowi w naszej firmie i jesteśmy w stanie zmniejszyć stres, który towarzyszy nam przy każdej kontroli.


W temacie: pożyczki bez zaświadczeń

19 czerwiec 2018 - 19:45

Różnie z tymi pożyczkami bywa. Jedne to faktycznie sprawdzone pożyczki dla zadłużonych oraz dla osób, które nie mogą przedstawić zaświadczeń, inne to lipa i próba wykorzystania desperacji człowieka. Trzeba zawsze dobrze sprawdzać informacje na stronach no i przede wszystkim rankingi, w których informacje opisane są dość rzetelnie. Nie wspomnę już o tym, jak ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku.


W temacie: Molestowanie seksualne w miejscu pracy

19 czerwiec 2018 - 17:31

Absolutnie nie wolno nam się zgadzać na molestowanie w miejscu zatrudnienia. Chodzi tu przecież o naszą godność a przyzwolenie na taką sytuację otwiera furtkę do łamania prawa. Warto bowiem wiedzieć, że nadużywanie władzy poprzez molestowanie seksualne jest karalne! Wiem też, że jest to bardzo trudne przeżycie dla każdego, dlatego polecam, żeby osoby, które przeżyły coś takiego jak najszybciej zgłaszali się do specjalistów i nie tłumili w sobie złych emocji. Na http://www.centrumdobrejterapii.pl/ z pewnością uda wam się znaleźć informacje i kontakt do specjalistów.


W temacie: Remont - od czego zacząć?

18 czerwiec 2018 - 19:27

Ja zawsze podkreślam, że bardzo istotnym chociaż często zapominanym etapem prac budowlanych czy remontowych jest sprawdzenie w jakim stanie znajdują się wszelkie instalacje. Ileż to historii już było o tym, że dom piękny, nowoczesny a tu nagle pożar i skąd? Ano, stąd że ściany piękne i elewacja piękna, ale kable już niestety nie. A wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i poczytać jakieś wartościowe poradniki ekspertów i zajrzeć do sklepów internetowych gdzie są dostępne nowoczesne mierniki, urządzenia, systemy, okablowania. Przykład http://www.schneider-electric.pl/pl/i systemy bezpiecznego domu to tylko przykład, ale wiele mówiący. Pozdrawiam i bezpiecznych remontów!