Skocz do zawartości


mgzeta

Rejestracja: 10 paź 2016
Poza forum Ostatnio: cze 30 2020 11:33
-----

Moje posty

W temacie: jakie kursy obecnie warto robić

30 czerwiec 2020 - 11:37

Obsługi programów komputerowych. Na https://brandassistacademy.pl/sklep/ są dostępne szkolenia Poli Sobczyk dla Wirtualnych Asystentek. To możliwość pracy zdalnej, która obecnie daje sporo możliwości. Może warto o takich szkoleniach pomyśleć. A takie szkolenia na pewno są przydatne. 


W temacie: dressing do opon?

29 czerwiec 2020 - 13:21

Zobacz dressing do opon ADBL, wiele osób go używa i poleca. Jego plusem jest trwałość i zapach. Masz do wyboru kilka. Oczywiście na pewno inni polecą inny, ale poczytaj opisy i wybierze. W internecie w sklepach jest spory wybór.


W temacie: Tlenoterapia w leczeniu migreny?

28 maj 2020 - 13:17

Tak tylko rezonans to badanie. Jeśli nic nie wykryje to nie pomoże to w czasie ataku migreny. A taka tlenoterapia tak. Natlenianie organizmu jest ważme i wspomaga funkcjonowanie każdego narządu. Wiem, że są też takie komory hiperbaryczne, ale w obecnej sytuacji korzystanie z nich może nie być dobre. Więc posiadanie własnego koncentratora np. tego Oterapia daje możliwość korzystania z terapii w domu. 


W temacie: meble ogrodowe

27 maj 2020 - 09:23

Meble na pewno muszą być dobrej jakość, by posłużyły nam na lata. Obecnie spędzanie czasu w ogrodzie, czy na tarasie jest najlepszą możliwością. Stół powinien być stabilny, by dawać nam możliwość bezpiecznego jedzenia posiłków. Na https://lissy.pl/stoly-ogrodowe/ są dostępne stoły które można przerobić na stoły do bilarda. Czyli modułowe wersje. To moim zdaniem fajne rozwiązanie dla całej rodziny. 


W temacie: Zaprojektowanie wnętrza z kominkiem - w Warszawie

14 maj 2020 - 06:42

Poszukaj projektanta który w swoim portfolio ma wnętrza z kominkiem właśnie. Np. http://www.ainprojek...e.com/projekty/ ma ich bardzo dużo. Zobacz, czy styl wykonanych wnętrz Ci odpowiada i umów się na konsultacje i spotkanie wstępne z projektantem właśnie. To najlepszy i sprawdzony sposób.