Skocz do zawartości


Aluecka

Rejestracja: 29 wrz 2016
Poza forum Ostatnio: mar 30 2017 19:14
-----

Moje posty

W temacie: Prezent dla księgowej

30 marzec 2017 - 19:15

Ja bym stawiała np na to, że jest kobietą więc możnaby jej dać np coś związanego z pracą - chociaż nie postrzegałaby jej przez pryzmat pracy, bo uważam że prezent nie do końca powinien być związany z pracą, ale np można dla niej wykonać szkatułkę na biżuterię metodą decoupage a o tej metodzie możesz przeczytać tu http://obk.pl/decoup...sie-tej-sztuki/ myślę że z takiego prezentu byłaby bardzo zadowolona bo byłby unikalny i specjalnie dla niejj :)


W temacie: Co na stres i bezsenność?

30 marzec 2017 - 19:10

Bezsenność... Na szczęście miewam rzadko takie stany, ale nie powiem - zdarzają się one szczególnie kiedy dużo się denerwuję ;/  http://obk.pl/bezsen...naszych-czasow/ Tu znajdziesz wskazówki i porady dzięki którym będzie Ci się łatwiej uporać z tą zmorą. Spróbuj przed snem się wyciszyć, mi pomagały odgłosy burzy z youtube. 


W temacie: Jaki prezent dla dzieci

14 grudzień 2016 - 17:59

moja córka ma 17 lat, bardzo prosiła mnie o taki telefon https://www.t-mobile...HU-H-T270.phtml , ale nie chciałam się zgodzic bo jest jak dla mnie drogi. Córcia pilnie odkładała kieszonkowe przez cały rok, uzbierała połowę kwoty, więc stwierdziłam, że mogę jej się dołożyć do tego huawei p9 lite i właśnie to dostanie " pod choinkę " ;)


W temacie: Odżywki dla sportowców

11 listopad 2016 - 09:38

odzywki? suplementy? sterydy? tyle tego jest, że trudno się połapać :/ ja to nawet nie wiem czym to się różni, ale może po prostu lepiej sobie stworzyć jadłospis z wysoką ilością białka ;) http://obk.pl/dieta-...dowy-jadlospis/np taki :) myslę, że odpowiednia + ćwiczenia dają dobry efekt


W temacie: jaki prezent dla szefa?

30 wrzesień 2016 - 15:47

"Dywanik" :D żeby wam było miło przy chodzeniu na dywanik do niego :)

może jakiś portfel?