Skocz do zawartości


Hiku

Rejestracja: 16 paź 2013
Poza forum Ostatnio: paź 17 2013 07:59
-----

Moje tematy

moje przygody z plikostradą

16 październik 2013 - 21:07

MÓJ MAIL PO MAILU,KTÓRY OTRZYMAŁEM (ZNANY WIĘKSZOŚCI WAS KOCHANI): 

Witam serdecznie!
 
Nie korzystam z Plikostrady (można sprawdzić transfer danych/plików na mój adres IP - 0, słownie : zero kb)
 
Nie zamówiłem żadnego pakietu,nie podpisywałem żadnej umowy (jedynie raz zalogowałem się w serwisie,myśląc iż korzystanie z niego jest darmowe i wystarczy tylko wypełnić ankietę z danymi- co zresztą sugerowano; nigdzie nie było wzmianki o jakichkolwiek płatnościach - myślałem,iż utrzymujecie się Państwo z reklam)
 
Nie ściągnąłem żadnego pliku z Waszego serwisu,bo zaraz potem w necie przeczytałem o nieścisłościach i kombinacjach,jakich Państwo dokonujecie (np zatajenie informacji o płatnościach za korzystanie z Plikostrady).
 
Jestem osobą niepełnosprawną (2 grupa inwalidzka),żyjącą na skromnym zasiłku i dzięki pomocy rodzinie. Natomiast sądzę,że w powyższej sprawie z chęcią pomogą mi znajome osoby zajmujące się prawem na codzień. W razie zgłoszenia sprawy do sądu - jestem pewien,iż sąd zainteresuje się legalnością i prawami autorskimi posiadanych przez Państwo plików.
 
Dlatego proszę o usunięcie mojego konta i nie robienie sobie jaj.Myślałem,że mam do czynienia z poważnym serwisem-myliłem się... W taki (nieetyczny) sposób Państwo klientów nie pozyskają
 
pozdrawiam