Skocz do zawartości


michalwu

Rejestracja: 22 sie 2016
Poza forum Ostatnio: gru 12 2018 12:21
-----

Moje posty

W temacie: Rozwój osobisty opinie

12 grudzień 2018 - 12:22

Rozwój osobisty, jak i całego zespołu to bardzo istotna kwestia, bo nie tylko wykształcenie się liczy, a szkolenia dostarczają często taką wiedzę jakiej nie sposób zdobyć w żadnej szkole, bardziej jest to przedstawione w praktyczny sposób. Polecam szkolenia we Wrocławiu - https://www.szkoleni.../szkolenia.html. Uczestniczyłem w kilku po ukończeniu mojego kierunku i dały mi dużo do myślenia i na bank się przydadzą.


W temacie: Sklepy z ubraniami. Jakie możecie polecić?

12 grudzień 2018 - 12:21

Ja preferuję elegancki ubiór, dlatego też ostatnio kupiłem świetną polówkę w Vistuli, możecie zobaczyć ich produkty tutaj: https://www.wolczanka.pl/on-polo-wlc. Kiedyś myślałem, że jeżeli Vistula, to tylko garnitur i nic poza tym. Teraz wiem, że można tam kupić masę ciekawych i przede wszystkim eleganckich ciuchów z dobrą jakością ;) Polecam!


W temacie: Magazynowanie gadżetów firmowych

12 grudzień 2018 - 12:19

Istotną rolę w tym wszystkim bez wątpienia ma logistyka, w tej kwestii polecam zdecydowanie firmę http://www.rhenus.com/pl/pl/. Pracowałem w firmie, gdzie podjęli z nimi współpracę i z tego co wiem trwa ona do dziś. Mieli bezkonkurencyjne ceny i do tego jakość wykonywanych usług - polecam!


W temacie: Torebka do pracy w biurze

12 grudzień 2018 - 12:16

Byle pasowała do stroju. Chodzi nie tyle o krój, co o kolor. Wiadomo, że do pracy w biurze to raczej strój elegancki wypada włożyć, więc do tego torebka mała, na przykład czarna ;)


W temacie: Biuro - co zamiast tradycyjnych krzeseł ?

12 grudzień 2018 - 12:15

Wydaje mi się, że tradycyjne krzesła to najlepszy wybór. Ewentualnie coś obrotowego z miękkim siedziskiem i wygodnym oparciem spisze się super ;)