Skocz do zawartości


michalwu

Rejestracja: 22 sie 2016
Poza forum Ostatnio: sie 13 2018 22:49
-----

Moje posty

W temacie: Sklep internetowy

13 sierpień 2018 - 22:50

Sklepy internetowe to nie takie proste jak się wydaje, więc z założeniem też jest sporo rzeczy do ogarnięcia. Potem prowadzenie wydawałoby się proste, ale sama kwestia założenia strony, poprawnego działania to już sporo pracy, a do tego jeszcze pozycjonowanie.


W temacie: Moje wymarzone wakacje

31 lipiec 2018 - 13:55

Ja w tym roku wyjeżdżam na Wyspy Zielnego Przylądka - szykuje się podróż mojego życia. Nie moge się doczekać, codziennie o tym myślę, ale pozostało czekać jeszcze do końca września. Warto kupować wycieczki na taki okres, bo jest znacznie taniej!


W temacie: Ból pleców

31 lipiec 2018 - 12:30

Mi na takie chwilowe, przejściowe bóle zawsze najlepiej ze wszystkich leków pomaga apap - kupuję przez internet tutaj https://www.aptekage...0-tabletek.html bo jest najzwyczajniej w świecie taniej. Nie do końca trzeba się faszerować lekami, bo to może mieć jakieś inne podłoże i trzeba skonsultować ból pleców niezwłocznie z lekarzem.


W temacie: Prezent

31 lipiec 2018 - 12:10

Na prezent świetnym wyborem będzie coś praktycznego, co się zawsze przyda w życiu codziennym. Zerknąć warto tutaj http://zeskory.com ogromny wybór rzeczy typu paski, saszetki, torebki, oraz wiele więcej. Sam uwielbiam dostawać takie prezenty, które po prostu się przydają ;)


W temacie: Zdrowe przekąski

30 lipiec 2018 - 14:50

Ostatnio znalazłem jeszcze bardzo ciekawe i wyglądające fajnie przekąski - https://www.e-piotri...dla-zdrowia/894. Generalnie zacząłem się odżywiać zdrowo jakiś czas temu i mam manie szukania zdrowych produktów. Wychodzi to na dobre, bo można trzymać formę ;)