Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

JacekBem

Rejestracja: 02 sie 2016
Poza forum Ostatnio: lip 17 2019 11:02
*----

Moje posty

W temacie: Dom Opieki

17 lipiec 2019 - 11:05

Poszukuję domu opieki dla Babci, najlepiej gdzieś pod Warszawą. Słyszałam wiele dobrego o Złotej Ostoi w Palmirach - ktoś słyszał?

Cenowo i jakościowo moge polecic dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim - to jakies 200km od Warszawy wiec niedaleko. Personel doklada wszelkich staran aby ich podopiecznym bylo tu dobrze - jak w domu. Moja babcia jest tam akurat na opiece dziennej ale maja tez opcję całodobową - jest tu profesjonalnie i rodzinnie.


W temacie: Opieka medyczna - prywatne ubezpieczenie zdrowotne

17 lipiec 2019 - 11:02

nie ma to jak prywatna opieka medyczna - wedlug mnie to najlepsze rozwiazanie jesli rzeczywiscie o siebie dbamy. To samo dotyczy naszych bliskich. Moja babcia przebywa obecnie w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim.To świetne miejsce dla seniorow - opieka jest dzienna lub całodobowa, moja babcia jest akurat na dziennej a wieczorem wraca do domu bo w ciagu dnia nie moge sie nia opiekowac ze wzgledu na pracę. Personel doklada wszelkich staran aby ich podopieczni czuli sie dobrze i  to widac.

 


W temacie: przemoc w rodzinie! POMÓŻCIE!

20 listopad 2018 - 18:07

W takiej sytuacji warto wybrać się do odpowiedniego psychologa. Nie mozna ignorowac takich sytuacji, tym bardziej jesli dzieją się nam lub naszym bliskim.Zalecam wybrac się do dobrego osrodka jak Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/  Oni z pewnością pomogą  


W temacie: Psycholog

08 listopad 2018 - 23:41

Ja znam bardzo dobrą prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie. Od wielu lat z sukcesem wzmagają się z różnego rodzaju uzaleznieniami czy problemami psychicznymi. Warto powierzyć życie w ich ręce bo to doświadczeni lekarze i psycholodzy z dobrym podejsciem do pacjenta


W temacie: jak radzić sobie ze stresem

27 październik 2018 - 23:48

Ja bym profilaktycznie wybral sie do psychologa jesli zaczeloby mnie to przerastac. Warto znac odpowiednią klinikę jak Medox http://medox.org.pl/w Nowym Modlinie gdzie mozna zglosic sie o profesjonalną pomoc.