Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Admin Moja Firma

Rejestracja: 17 lut 2012
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje tematy

Czy praca zdalna ochroni nas przed koronawirusem?

27 kwiecień 2021 - 07:52

W dużych aglomeracjach kolejne firmy zamykają swoje siedziby i decydują się na pracę zdalną ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem. Spotkania przenoszą się więc całkowicie do świata technologii, co dotychczas było trendem, a dziś stanowi już konieczność. Jednak nie we wszystkich branżach takie rozwiązanie ma prawo bytu. Na jakie wyzwania muszą przygotować się pracodawcy?

Powrót do artykułu: Czy praca zdalna ochroni nas przed koronawirusem?

Czy chmura obliczeniowa w branży FinTech to zagrożenie?

27 kwiecień 2021 - 07:39

Chmura obliczeniowa stawia praktyczne wyzwania przed firmami. Czy migracja faktycznie niesie ze sobą większe bezpieczeństwo danych? Tematyka chmury obliczeniowej stanowi jeden z najważniejszych aktualnie tematów w branży #FinTech.

Powrót do artykułu: Czy chmura obliczeniowa w branży FinTech to zagrożenie?

Jak ustawić wiele stron startowych w przeglądarce Firefox?

26 kwiecień 2021 - 14:21

Przeglądarki internetowe standardowo pozwalają nam na ustawienie tylko jednej strony startowej. Na szczęście w przeglądarce Forefox możliwe jest uruchamianie programu z kilkoma otwartymi stronami naraz. Dzięki temu szybciej przejrzymy interesujące Cię strony internetowe, które często odwiedzasz. Przydaje się to szczególnie rano, gdy z kubkiem kawy zasiadamy do komputera, włączamy przeglądarkę, która wyświetla nam wszystkie konta pocztowe i najświeższe informacje z kraju i ze świata.

Powrót do artykułu: Jak ustawić wiele stron startowych w przeglądarce Firefox?

Gowin: osoby zaszczepione powinny móc korzystać np. z restauracji

24 kwiecień 2021 - 15:48

Jarosław Gowin wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii uważa, że osoby zaszczepione już w maju powinny mieć możliwość korzystania np. z restauracji.

Powrót do artykułu: Gowin: osoby zaszczepione powinny móc korzystać np. z restauracji

Dotacja 5000 zł - tarcza 9.0

24 kwiecień 2021 - 06:03

Dotacja 5000 zł - tarcza 9.0 wprowadza zmiany w przyznawaniu dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Ile razy firma możne otrzymać dotację?

Powrót do artykułu: Dotacja 5000 zł - tarcza 9.0