Skocz do zawartości


Maelina

Rejestracja: 25 lip 2016
Poza forum Ostatnio: lip 26 2016 14:43
-----

Moje posty

W temacie: wirtualne biuro w Krakowie

26 lipiec 2016 - 14:47

Niewątpliwie wirtualne biuro to rzecz która powinny zainteresować się w szczególności mniejsze firmy, które nie potrzebują "fizycznego" biura, lub po prostu chcą zaoszczędzić czy to na samym wynajmie czy na pensji dodatkowe pracownika. Ja od siebie mogę polecić do przeczytania chociażby ten artykuł która mówi o cechach takiego biura. Jakieś 2 lata temu korzystałem z takiego biura i muszę powiedzieć że byłem bardzo zadowolony, niestety nie pamiętam nazwy.


W temacie: wirtualne biuro firmy

25 lipiec 2016 - 13:18

Jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas a także pieniądze to wirtualne biuro jest właśnie dla Ciebie. Korzystasz z biura tylko kilka godzin w tygodniu? Jeżeli tak, to powinieneś zapoznać się z tym artykułem. Przedstawia on wady i zalety takiego rozwiązania. Od siebie mogę dodać że przez jakiś czas korzystałem z takiego biura i raczej sobie zachwalam jakość tej usługi.


W temacie: Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

25 lipiec 2016 - 13:02

Tym którzy jeszcze zastanawiają się nad reklamą powinni przeczytać ten artykuł. W skrócie, opłaca się inwestować w reklamę. ale z głową. Firmą działającym dużo w internecie polecam stworzenie fanpejdża a następnie rozpoczęcie płatnej reklamy z facebookiem.


W temacie: gadżety reklamowe dla klientów

25 lipiec 2016 - 09:39

Takim typowym gadżetem reklamowym są długopisy, czy warto czy nie, można przeczytać chociażby na tej stronie. Z mojego punktu widzenia warto spróbować żeby samemu przekonać się o efektach.