Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Oktawik

Rejestracja: 20 lip 2016
Poza forum Ostatnio: wrz 02 2016 07:44
-----

Moje posty

W temacie: Jaka reklama w internecie?

01 wrzesień 2016 - 14:59

Myślę że warto zainteresować się Google AdWords, dodatkowo jakiś Facebookowy fanpage + reklamy Facebook Ads. Więcej na ten temat możesz poczytać np. tutaj. Myślę jeszcze że jeżeli szukasz długofalowych efektów to może warto iść w stronę SEO? W tym wypadku koszta zależą od rodzaju biznesu i tego na jakie frazy chcesz być pozycjonowany.


W temacie: Czy pracodawca może sam przeprowadzić szkolenia BHP

24 sierpień 2016 - 11:15

Tutaj ciekawy artykuł odnośnie szkoleń BHP oraz ubrań roboczych. Jeżeli pracodawca ma odpowiednią wiedzę oraz uprawnienia to nie widzę powodu dla którego powinien zatrudniać osobę z zewnątrz.


W temacie: Jaki system ERP wybrać dla firmy produkcyjnej

24 sierpień 2016 - 09:25

Dobrym systemem ERP jest Comarch ERP, w zasadzie nie wiem czy nie najlepszym, do tego posiada dobre wsparcie. Tutaj możecie znaleźć szerszy opis systemów ERP. Jeszcze kilka lat temu korzystałem z jednego takiego systemu z tym że niestety już nie posiada wsparcia technicznego.


W temacie: Jakie biuro księgowe polecacie - Legionowo i okolice???

22 sierpień 2016 - 08:55

Jeżeli chodzi o pracę zdalną z księgową to polecam poczytać ten artykuł. Od siebie polecam taką firmę jak OMEGA, która znajduje się w Warszawie.


W temacie: Skuteczna nauka języka angielskiego

22 sierpień 2016 - 08:44

Dobrym rozwiązaniem powinien być obóz językowy, w szczególności dla osób które jeszcze się uczą czy studiują. O takich wakacyjnych obozach można przeczytać np. tutaj. Tu akurat jest o Londynie ale generalnie zasady obowiązują do wszystkich obozów edukacyjnych.