Skocz do zawartości


pro3l8m

Rejestracja: 03 lip 2016
Poza forum Ostatnio: lis 30 2020 18:08
-----

Moje posty

W temacie: Budowa ogrodzenia – o czym należy pamiętać

29 lipiec 2020 - 17:54

My zamawialiśmy ogrodzenie betonowe Royal z Kost-Bet i jest na prawdę dobrej jakości, ładne i nowoczesne. Znajomi nam polecili. Chcieliśmy zamawiać bezpośrednio od producenta i gdy byliśmy przy okazji niedaleko ich siedziby poszliśmy sobie na ogródek wystawowy Kost-Betu zobaczyć, jak ich realizacje wyglądają na żywo. Ogrodzenie Royal wyglądało dużo lepiej niż na zdjęciach z katalogu.


W temacie: kostka brukowa

22 lipiec 2020 - 19:23

Zdecydowanie nie powinno być takich sytuacji. Zakup kostki to poważny wydatek i trzeba go przemyśleć. Jeżeli nie uwzględnią Ci reklamacji to mega słaba sytuacja ;/ Ja byłam ostrożna co, do wyboru producenta mojej kostki. Popytałam o opinie znajomych i według ich rekomendacji najlepsze opinie miała firma Kost-Bet. Czytałam o nich kiedyś i sprawdzałam ofertę. Rekomendacje znajomych utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zamówić od nich kostkę i tak też zrobiłam. Póki co wszystko elegancko, nic się nie wykruszyło ani nie pękło. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.


W temacie: Ozdoby w ogrodzie

22 lipiec 2020 - 19:22

Wiesz co, ja fajną aranżację zrobiłem z kostki brukowej, która nam została. Oprócz tego dokupiłem też w Kost-Bet palisady. U nich zamawialiśmy właśnie kostkę. Znalazłem fajne inspiracje na pinterest i udało mi się stworzyć coś ciekawego. Jeśli nie masz kostki to zamów sobie u nich fajne dekoracje na https://kostbet.pl/k...i-obrzegowania/ masz też ciekawe obrzegowania.


W temacie: Kostka brukowa, czy warto teraz kłaść?

10 maj 2020 - 15:59

Słyszałem o tej firmie ale jednak w Kost-Bet zamówiliśmy, bo nam znajomi polecili. Mają od nich kostkę już kilka lat i widzieliśmy, że jest ładna nie ma pęknięć więc już nie chcieliśmy zmieniać producenta. Poczytaj sobie może oponie o tym Jadar, a jak nie to zobacz sobie jeszcze ofertę Kost-Betu. Mamy mieć do końca przyszłego tygodnia skończony już podjazd to mogę Ci wysłać na priv zdjęcia efektu końcowego jeśli to może Ci zdecydować ;)


W temacie: Dobre tłumaczenie

26 kwiecień 2020 - 15:11

Ja korzystałem z pomocy tłumacza ale niestety nie byłem zadowolony z jego usług, bo nigdy nie były na czas i sam potrafiłem wynaleźć błędy w nich. Teraz sam to robię na potrzeby własnego firmy. Sprawdzam sobie czasem na https://tlumacz-internetowy.pl/ jakieś informacje, ciekawostki odnośnie języków obcych. W jednym z artykułów znalazłem namiar na biuro tłumaczeń i już ustaliłem z nimi szczegóły dość dużego zlecenia, którego sam bym się nie podjął. Widziałem ich realizacje więc jestem spokojny o rezultat. Aczkolwiek drobne zlecenia będę dalej robił sam.