Skocz do zawartości


Wojtek541

Rejestracja: 28 cze 2016
Poza forum Ostatnio: cze 21 2018 09:37
-----

Moje posty

W temacie: Leasing czy kredyt na samochód

21 maj 2018 - 09:38

Mysle, że najlepiej będzie po prostu udać się do salonu samochodowego i porozmawiac jak to wygląda w zakresie leasingu. My skorzystaliśmy z pomocy salonu HondaPlaza, ponieważ chciałem wziąc model CR-V i powiem szczerze, że zaoferowali mi bardzo dobre warunki. Podsumowując jestem bardzo zadowolony :)

W temacie: Szukam dobrych drzwi wejściowych

21 maj 2018 - 06:09

No to w takim razie może warto abyś pomyślał nad drziwami stalowymi. Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji pod wzgledem izolacji, bezpieczeństwa i również trwałego estetycznego wyglądu. W naszm przypadu idealnie sprawdziła się wersja Thermo65 od Hormann, a że jeszcze udalo nam się skorzystać z promocji http://www.promocja....roc.pl/thermo65to nie mogliśmy narzekać. Współczynnik przenikania ciepła UD w ich przypadku to nawet 0,87 W/(m2K), do tego zostały wyposażone w zamek ryglowany w 5 punktach i opcjonalnie dostępne są w klasie przeciwwlamaniowej RC2.

W temacie: Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

21 maj 2018 - 05:51

Ja kupując brame segmentową od Hormann w zestawie miałem również dobry napęd ProLift, któryw w polączeniu z modelem bramy RenoMatic Light spełnia normę europejską PN EN 13241-1. Ogólnie pod względem wykończenia, designu oraz warunków izolacyjnych prezentuje się naprawdę ok. Tym bardziej, że Hormann zapewnia aż 10 letnią gwarancję. Myślę, że warto abyście sprawdzili promocję http://www.promocja....renomatic-lightbo można jeszcze trochę zaoszczędzonych środkow przeznaczych np. na lepsze drzwi wejściowe :)

W temacie: Jaką bramę garażową wybrać?

20 maj 2018 - 18:01

Ja zdecydowanie jestem za bramą segmentową, ze względu na wygodę oraz piękny design. Dopiero po wymianie z dwuskrzydłowej zauważyłem jak dobre jest to rozwiązanie. Przede wszystkim z doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że warto zwracać uwagę na właściwości izolacyjne oraz odporność na czynniki zewnętrzne, a w szczególności promieniowanie UV. My wybralismy model RenoMatic Light od Hormann i nie żałuję :) W zestawie dostaliśmy również dobry napęd z kilkuletnią gwarancją. A sama brama objęta jest aż 10 letnią!

W temacie: Fotografia architektoniczna - studio?

12 maj 2018 - 22:12

Nie mam za dużego doświadczenia w tym temacie, ale słyszałem ostatnio od żony że ich firma współpracowała ze wspomnianym studiem Foto Liner i realizują świetne projekty. Z resztą przeglądaliśmy ich bank przykładowych realizacji i naprawdę jestem zaskoczony jakością i ich podejściem do prac.