Skocz do zawartości


Wojtek541

Rejestracja: 28 cze 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 00:41
-----

Moje posty

W temacie: parking lotniskowy

21 luty 2018 - 09:42

Przy Okęciu jest bardzo dobry parking, a mianowicie Park&Fly https://www.parking-...l/o-firmie.htmlmają dobre cenniki, auto jest bezpieczne i ubezpieczone dodatkowo, a obsługa zapewnia nawet transport na lotnisko. Możesz trochę poczytać o nich w linku który dodałem, żeby jeszcze móc się upewnić :)

W temacie: księgarnia-antykwariat-kawiarnia (3 w 1)-...

20 luty 2018 - 13:51

Pomysł jest naprawdę dobry natomiast fajnie by było gdyby kawiarnia dodatkowo wyróżniała się np. dużą ofertą smakową kaw, tak jak w przypadku palarni Blue Orca Coffe https://www.blueorcacoffee.pl/B2Bmaja w ofercie szeroki wybór świeżo palonych kaw do 24h przed wysyłką (również w ziarnach), które wyróżniają się nietuzinkowymi nutami smakowymi jak np. moja ulubiona Eastern Highlands o nucie herbaty, cytrusów i karmelu. Z resztą możesz wcześniej sprawdzić je sam. Pozdrawiam

W temacie: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

17 luty 2018 - 14:07

My byliśmy w tamtym roku w Dzwinowie http://www.morskachatka.pli jak najbardziej polecam, bo chcieliśmy trochę odpocząć od dużego miasta. To dla nas idealne miejsce do wypoczynku. Cudowne plaże, rozrywki dla dzieciaków i fajne miejsca gdzie można dobrze zjeść.

W temacie: Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

17 luty 2018 - 00:05

ja zawsze wybieram spokojne miejsce i ostatnio bylismy w Dziwnowie nad polskim morzem. Mają tam naprawdę cudowne turystyczne miasteczko z pieknymi i spokojnymi plażami oraz mnóstwem atrakcji w pobliżu. A jeżeli chodzi o noclegi to polecam sprawdzić http://www.morskachatka.plbo pod względem jakość-cena są jednym z najlepszym miejsc do wypoczynku.

W temacie: Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

11 luty 2018 - 22:41

Warto abyś odezwał się do kancelarii odszkodowawczej i oni już dokładnie powiedzą Ci jakie kroki trzeba podjąć oraz czy jest to warte tego zachodu. Ja korzystłem z usług firmy Auxilia.pl i tutaj śmiało mogę ich polecić. Mają kilkunastoletnie doświadczenie, także sprawnie powinni sobie z tym poradzić.