Skocz do zawartości


Wojtek541

Rejestracja: 28 cze 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 10:13
-----

Moje posty

W temacie: Przygotowanie samochodu do zimy - wycieraczki

15 luty 2019 - 14:35

Akurat jeżeli chodzi o odpowiednie przygotowanie auta do zimy to warto też wymienić pióra wycieraczek które powinny jak najlepiej działać jeżeli chodzi o jakość ściągania śniegu, czy deszczu z szyby przedniej jak i tylnej. Tutaj mogę śmiało polecić producenta Dipp, który przygotował szeroki wybór piór płaskich m.in do Nissanów o czym dokładnie możesz dowiedzieć się zaglądając na stronę sklepu https://www.dipp.pl/...an-c-82921.html pozdrawiam :)


W temacie: Wybór kawy do kawiarni

14 luty 2019 - 09:50

No tutaj wybór powinien być spory, ponieważ klienci mają różny gust. Ja ogólnie jeżeli chodzi o swoje biuro to najczęściej kupuję ją w sklepie https://sklep.kawaolsztyn.pl/ który śmiało mogę polecić ponieważ mają spory wybór i też sprzedają ją w większych ilościach, a do tego także ekspresy do kawy ( i po ich zakupie można też otrzymać spory rabat na zakup kaw), więc ten element będziesz miał już z głowy :)


W temacie: Monitoring pojazdów tylko w godzinach pracy

13 luty 2019 - 10:33

Jeżeli jest to ściśle określone z pracownikiem to moim zdaniem warto mieć kontrolę nad autem przez cały czas, tym bardziej że wtedy chronimy je również przed ewentualnymi kradzieżami. Jeśli będziecie chcieli dokładnie sprawdzić jak to wygląda to ze swojej strony polecam sprawdzić m.in system Flotman https://www.flotman....ochody-osobowe/ z którego również sami korzystamy już od ponad roku i oszczędności też znacząco wzrosły. 


W temacie: Firma czy własna flota?

13 luty 2019 - 10:29

Ja uważam, że własna flota jest dużo lepszą opcją ponieważ dzięki temu będziesz mógł  zachować pełną kontrolę nad dostawami oraz dodatkowo też koszta będą jednak niższe niż ciągłe korzystanie z usług firmy zewnętrznej. Jeżeli chcesz się zabrać za to w pełni profesjonalnie to ze swoje strony śmiało polecam sprawdzić m.n artykuł https://www.flotman....fleet-managera/ gdzie dowiesz się jak odpowiednio zarządzać flotą. 


W temacie: Monitoring floty pozwoli zmniejszyć koszt jej ubezpieczenia

13 luty 2019 - 10:24

Ja również jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru systemu Flotman i jeżeli będziesz również chciał dokładnie sprawdzić jak wygląda rozliczenie wydatków na auto to polecam zajrzeć na stronę https://www.flotman....ny-sie-szykuja/ gdzie znajdziesz wiele informacji na temat ogarnięcia całej floty samochodów tak aby w pełni ograniczyć wydatki.