Skocz do zawartości


Klasowa

Rejestracja: 27 cze 2016
Poza forum Ostatnio: lis 02 2020 09:29
-----

Moje posty

W temacie: Styl skandynawski w biurze

31 październik 2020 - 19:13

Nasze ogólne poczucie estetyki uległo niejako zmianie i dobrze, bo wnętrza zaczynają w końcu cieszyć oko. Niezależnie od tego, czy będzie to salon, czy biuro, z pewnością warto rozważyć zaaranżowanie wszystkiego w stylu skandynawskim. Kilka cennych wskazówek w tym temacie znajdziemy m.in. tutaj: https://www.babskisw...ndynawskim.html


W temacie: Czym obudować kominek?

23 sierpień 2020 - 21:47

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie kominki Pszczyna trafiają najbardziej w nasze gusta. Mnie osobiście podobają się gustowne obudowy z kamienia. Dlatego też podążałabym na twoim miejscu w tym kierunku o ile masz podobny gust.


W temacie: Wkład kominkowy

30 kwiecień 2020 - 22:37

Bez wątpienia lepiej stawiać na markowe Kominki Wadowice. Wówczas takie sytuacje należą do rzadkości. Poza tym większą niezawodność gwarantują krajowi producenci jak np. firma Waligóra. Przedsiębiorstwo to zajmuje się ponadto obróbką kamienia na CNC.


W temacie: Malowanie ścian w łazience?

15 marzec 2020 - 12:14

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na takie malowanie. Jeśli chodzi o mnie, to też jestem za takim rozwiązaniem, bo przecież nie wszędzie trzeba iść z płytkami aż po sufit. Wybierając dobre farby Dekoral Clean&Color Lublin nie musimy się o nic tak naprawdę martwić.


W temacie: inwestycje proekologiczne

31 styczeń 2020 - 21:12

Tak, często można uzyskać dotacje i wówczas nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba korzystać z tego rabatu. To pozwoli nam jeszcze szybciej uzyskać wymierne korzyści z postawienia instalacji np. fotowoltaicznej. Niektórzy postanowili nawet zrobić u siebie na podwórku farmy takie jak te opisane tutaj: https://www.hbrp.pl/...iczna/P1Eloy2Sq.