Skocz do zawartości


aniolek

Rejestracja: 19 cze 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 14:39
-----

Moje posty

W temacie: Spotkania integracyjne

wczoraj, 14:42

My w firmie ostatnio byliśmy na imprezie integracyjnej na paintball'u :D  Szefowa znalazła taką ofertę na http://jednostkapaintballowa.pl/i postanowiliśmy z niej skorzystać. Myślę, że takie imprezy firmowe Kraków to genialna okazja na integrację i doskonalenie pracy w grupie ;) Nam się bardzo podobało i na pewno tam wrócimy!


W temacie: czy pieczątka to obowiązek?

19 luty 2019 - 23:52

Moim zdaniem najlepiej mieć pieczątki  :) Większość szanowanych firm ma własne stemple i pieczątki. My w firmie zamawialiśmy je przez internet  :D Znalazłam kiedyś na https://stempleks.pl...a-swojej-firmy/świetny artykuł o tym, jakie stemple i pieczątki najlepiej wybrać. No i on pomógł nam w zamówieniu odpowiednich artykułów  :)


W temacie: Bank odmówił mi kredytu hipotecznego - co robić?

11 luty 2019 - 22:55

Hmm może spróbuj po prostu w innym banku? Na https://www.totalmon...-kalkulator-ratmasz ranking kredytów hipotecznych. Zobacz sobie jakie inne oferty są opłacalne i spróbuj złożyć wniosek :) Mi się udało dostać kredyt dopiero w drugim banku, ale wyszło mi to na dobre, bo ta oferta była nawet wyżej w rankingu Totalmoney!


W temacie: apteka

11 luty 2019 - 12:34

Jeśli chodzi o tanie apteki internetowe, to na pewno warto zwrócić uwagę na https://drmax.pl/. Mają bardzo dobre ceny i spory asortyment :) Ja zamawiam tam leki już od roku i zawsze jestem zadowolona. Mają szybką wysyłkę, więc nie trzeba długo czekać na leki! A to też ważne, szczególnie jak coś jest nam potrzebne "na już".


W temacie: apteki internetowe

11 luty 2019 - 11:58

Też często kupuję w aptekach internetowych :) Jest to dużo wygodniejsze no i łatwo można sobie porównać ceny. Zdecydowanie najczęściej zamawiam leki i dermokosmetyki na https://drmax.pl/. Mają naprawdę spory wybór no i atrakcyjne ceny, dzięki czemu dużo oszczędzam na aptecznych zakupach :D A przesyłki zawsze przychodzą bardzo szybko.