Skocz do zawartości


typowyhandlarz

Rejestracja: 15 cze 2016
Poza forum Ostatnio: paź 13 2016 14:17
-----

Moje posty

W temacie: Stół do jadalni: jaki wybrać?

29 lipiec 2016 - 09:18

Ja od siebie polecam stół tradycyjny :) Bardzo ładnie się komponuje z każdym wnętrzem :) Tu masz ciekawy artykuł na temat wyboru stołu.


W temacie: Krótsza i elektroniczna archiwizacja dokumentów pracowniczych

27 lipiec 2016 - 14:31

Jeśli chodzi o archiwizację różnego rodzaju dokumentów  to mogę polecić ten artykuł. Moim zdaniem archiwizacja elektroniczna (zeskanowanych dokumentów oraz tych zapisanych w plikach) jest o wiele mniej kłopotliwa i pewniejsza.


W temacie: Typowe triki handlarzy samochodowych

27 lipiec 2016 - 12:38

Niestety w dzisiejszych czasach nie można ufać nikomu, szczególnie handlarzom. Bardzo często zdarzają się też handlarze podający się za prywatnych - tak np. kupiłem swój samochód. Polecam przeczytać ten artykuł na temat sprzedaży samochodów - może się przydać gdy chcemy sprzedać swój pojazd.


W temacie: zamienniki tuszy do drukarek

27 lipiec 2016 - 09:03

Jeśli chodzi o tusze czy tonery to polecam inwestycję tylko w oryginały. Kiedyś przy starej drukarce korzystałem z zamienników i było ok ale to kiedyś - drukarki były mniej czułe na to czym drukujemy. Teraz kiedy większość drukarek rozpoznaje czy korzystamy z oryginalnego zbiorniczka itp lepiej nie bawić się w zamienniki, nawet niektórzy producenci unieważniają gwarancję za korzystanie z zamienników. Polecam sobie poczytać artykuły w jakie tusze i tonery najlepiej inwestować.


W temacie: VoIP – co to takiego i czy się opłaca?

27 lipiec 2016 - 07:57

Voip nie jest już taką nową technologią jednakże warto się z nią bardziej zapoznać zanim się zdecydujemy. Owszem, rozmowy są tanie ale należy pamiętać, że łącze internetowe musi być stabilne. Dodajmy do tego koszt centralki - i już tak różowo nie jest. Polecam poczytać sobie ten artykuł zanim się zdecydujemy.