Skocz do zawartości


Hanneman

Rejestracja: 09 cze 2016
Poza forum Ostatnio: sie 05 2018 09:28
-----

Moje posty

W temacie: Czy warto inwestować w monitoring GPS

05 sierpień 2018 - 09:31

Zdecydowanie warto ja od 2 lat korzystam z kalkulatora GPS w Konsalnet. W dużym stopniu zmniejszyło mi to koszty w firmie, a co najważniejsze podniosło jakość obsługi klientów i zwiększyło bezpieczeństwo pojazdów. Dodatkowo eliminuje się niepotrzebne wydatki. 


W temacie: Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

13 luty 2018 - 23:18

Ja zwykle zamawiam przez Pizza Portal, polecam bardzo fajną restaurację kucharek sześć warszawa - bardzo smaczne, domowe jedzonko, które nie jest drogie, dojeżdża szybko i je się je z przyjemnoscią. Prawie jak u mamy :-)


W temacie: OC kupowane w CUK , ktoś ma?

05 styczeń 2018 - 08:40

Warto wykupić ubezpieczenia komunikacyjne w PZU - mają teraz stworzony fajny pakiet PZU Auto, który pozwala Ci na dostosowanie pakietów ubezpieczeń do własnych potrzeb. Bardzo fajna oferta.


W temacie: Monitoring pojazdów GPS - na czym polega i jakie daje korzyści?

09 październik 2017 - 10:40

A moim zdaniem najlepszy system monitorowania pojazdów ma Konsalnet. Firma chyba największa w Polsce, która zajmuje się ochroną mienia, jak czytałem o ich ofercie na monitoring pojazdów (https://gps.konsalne...dla-transportu/to bez dwóch zdań - takie rozwiązania w firmach przynoszą wymierne korzyści. Mierzenie czasu pracy, optymalizacja tras, zużycia paliwa i wiele innych


W temacie: Auto poleasingowe?

11 wrzesień 2017 - 14:50

Samochody poleasingowe mają tę przewagę nad zwykłymi używkami, że tu masz pewny stan techniczny, potwierdzony przez prawdziwych mechaników. Nie płacisz za szrot, tylko za samochód w bardzo dobrym stanie. Ja sam lubię sobie przeglądać czasem aukcje PKO Leasing, bo za bardzo rozsądną cenę można mieć kilkuletnią perełkę.