Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Klimatyzacja Wrocław

Rejestracja: 10 maj 2016
Poza forum Ostatnio: kwi 30 2017 15:34
-----

Moje posty

W temacie: Pomoc drogowa Zgorzelec

30 kwiecień 2017 - 15:31

Ja ostatnio jechałem autostradą A4 z Legnicy w kierunku Opola i w okolicach Wrocławia miałem awarię samochodu, który odmówił mi posłuszeństwa, zwariowała elektronika i nie chciał dalej jechać. Na szczęście trafiłem w internecie na szybką i tanią pomoc drogową we Wrocławiu http://www.autolawetawroclaw.pl, więc nie czekałem długo na pomoc. Autolaweta przyjechała po ok. 30 minutach, a usługa holowania auta została wykonana w naprawdę przyzwoitej cenie, więc śmiało mogę ich każdemu polecić.


W temacie: Klimatyzacja – standard czy luksus?

20 maj 2016 - 18:00

Dziękuję, za fajny wpis :)


W temacie: JAKIE OGRZEWANIE JEST NAJTAŃSZE?

20 maj 2016 - 13:22

Każda pompa ciepła, aby spełniła Państwa wymagania i posłużyła Państwu przez długie lata musi być wykonana przez specjalistów. Jak korzyści płyną z posiadania pompy ciepła? Przede wszystkim dużą oszczędność. Niskie koszty eksploatacji i wysoki zwrot inwestycji to kolejne pozytywne cechy pomp ciepła. Nie ulega wątpliwości, że montując centralne ogrzewanie, zwłaszcza to gazowe czy olejowe, wybornym rozwiązaniem będą pompy ciepła. Jeśli więc planują Państwo instalację pomp ciepła to zdecydowanie polecam firme Ecotechnik, a szczegółową ofertę można znaleźć na ich stronie internetowejhttp://www.ecotechnik.pl


W temacie: Ile kosztuje pompa ciepła?

10 maj 2016 - 23:05

Pompy ciepła są doskonałą alternatywą dla ogrzewania domu. Jest to rozwiązanie, które po latach zwraca się z nadwyżką. Wiem coś o tym, ponieważ sam prowadzę firmę, która od kilkunastu lat zajmuje się montażem, serwisem pomp ciepła, klimatyzacji w domach, mieszkaniach i firmach. Mamy wielu zadowolonych klientów w okolicach Wrocławia, Oleśnicy, którzy mogą potwierdzić słuszność montaży pompy ciepła w swoim domu. Ja polecam zdecydowanie pompy ciepła. Ostatnio firma Ecotechnik zamontowała mi pompę ciepła (powietrze-woda) firmy FUJITSU. Jest to tzw.powietrzna pompa ciepła, która jako źródło ciepła pobiera energię zawartą w powietrzu atmosferycznym i wykorzystuje ją do ogrzewania pomieszczeń oraz do podgrzewania wody użytkowej. Pompy ciepła typu powietrze/woda wyróżniają się stosunkowo wysokim współczynnikiem wydajności cieplnej COP>4 oraz charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Mogą współpracować z wieloma odbiornikami ciepła tzn. grzejnikami, klima-konwektorami, czy ogrzewaniem podłogowym. W swojej ofercie mają jeszcze oni pompy nisko i wysoko temperaturowe i te drugie uzyskują temperaturę czynnika roboczego w granicach 65 C, bez zastosowania grzałek. A co oznacza wspomniany już wcześniej współczynnik COP =4? W przypadku tej pompy oznacza to, że ponad 70% dostarczanego przez pompę ciepła pochodzi z energii odnawialnej, a resztę stanowi koszt zużytej energii elektrycznej. Zastosowanie pomp ciepła pozwala więc na znaczną redukcję kosztów ogrzewania. Polecam firmę Ecotechnik, która montuje pompy ciepła.