Skocz do zawartości


Weronika05

Rejestracja: 01 kwi 2016
Poza forum Ostatnio: cze 07 2016 13:52
-----

Moje posty

W temacie: Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

06 kwiecień 2016 - 08:30

Polecam biuro rachunkowe na ul. Wincentego Pola.
Prowadzą mi księgowość sp. z o.o. w przystępnej cenie. Mam też darmowe konsultacje z prawnikami. Wszystko sprawnie i rzetelnie.
Warto umówić się z nimi na spotkanie i zobaczyć co zaproponują.

W temacie: Jak działa wirtualne biuro

04 kwiecień 2016 - 12:26

Ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ta usługa u mnie się sprawdza. Zdecydowałam się na współpracę z jednym z wirtualnych biur na Rynku Głównym - www.firmanarynku.pl po sprawdzeniu opinii Klientów i dokładnej analizie warunków umowy. Obsługa korespondencji i telefonów, darmowe skany poczty przychodzącej, adres do korespondencji, sale konferencyjne, biuro na godziny, solidne zaplecze sekretarskie oferują w niskich cenach. Zdecydowanie polecam!

W temacie: Biuro rachunkowe czy księgowa?

01 kwiecień 2016 - 09:31

 Z doświadczenia powiem, że jeśli nie masz zaufanej księgowej, to lepiej i bezpieczniej będzie skorzystać z usług biura rachunkowego. 

Miałam ten sam dylemat i zdecydowałam się na zewnętrzną obsługę. 


W temacie: Idealne biuro rachunkowe - oczekiwania klientów

01 kwiecień 2016 - 09:27

Dobre pytaniesmile.png

Jak ja wybierałam biuro rachunkowe ważnymi kryteriami były: doświadczenie, dobre opinie Klientów, miła i życzliwa obsługa i mobilność.

Ja raczej preferuję małe firmy, gdzie jest łatwy kontakt i sprawnie można wszystko załatwić. Od dwóch lat z taką firmą współpracuję i mogę ich polecić - http://www.wadmex.pl/