Skocz do zawartości


Mazer

Rejestracja: 15 mar 2016
Poza forum Ostatnio: maj 30 2016 09:43
-----

Moje posty

W temacie: Kiedy należy przejść szkolenie BHP?

30 maj 2016 - 09:45

Wszystko zależy od stanowiska pracy, ale podobno takie szkolenie przy rozpoczynaniu pracy w danej firmie powinno odbyć się najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia.


W temacie: Przyszłościowe studia

24 maj 2016 - 11:59

Ukończenie studiów nie da Ci gwarancji zdobycia zatrudnienia o ile nie ukończysz prawa czy medycyny więc radzę kończyć studia zgodne z zainteresowaniami. Fajną opcją są międzykierunkowe indywidualne studia humanistyczne.


W temacie: Wieczorne czytanie

20 kwiecień 2016 - 14:45

Dobra powieść historyczna, kubek gorącej herbaty i wygodny fotel to jest to.

W temacie: Zaniżone odszkodowanie?

22 marzec 2016 - 12:04

W takiej sytuacji możesz wnioskować o dopłatę do odszkodowania, tak jak w moim przypadku. Nie mogło minąć jedynie 3 lata i wypadek nie mógł być z Twojej winy, a z tego co czytam to akurat sytuacja pasuje. Samemu ciężko coś osiągnąć więc dostałem namiar na Cito, fajni ludzie, pomocni i mają dobrych fachowców. Wystarczyło, że wysłałem im kosztorys, a oni się zajęli całą resztą. Ja korzystałem z ich biura w Gdańsku, bo w Gdyni nie mają, ale widziałem że jesteś z Poznania i z tego co widziałem na ich stronie to tam też mają placówkę. Sprawdź sobie ich stronę www.cito.org.pl, powinnaś znaleźć tam wszystko czego potrzebujesz :) 


W temacie: Jedzenie w biurze

21 marzec 2016 - 10:57

Pamiętajcie, że nie wszystkie biura są na tyle duże, żeby zorganizować specjalne miejsce do jedzenia posiłków. Wystarczy że firma wynajmuje małe biuro gdzie mieszczą się 2-3 biurka i jeśli każdy będzie jadł coś pachnącego to jest to złe zarówno dla pracowników a także klientów.