Skocz do zawartości


bronson

Rejestracja: 05 sty 2016
Poza forum Ostatnio: maj 25 2019 12:54
-----

Moje posty

W temacie: Pilnie potrzebuje pożyczki prywatnej

25 maj 2019 - 12:53

Jak spłacić pożyczkę zaciągnięta w wonga?

W temacie: studia podyplomowe

04 wrzesień 2018 - 11:45

Witam! Anuka w bydgoskim oraz w toruńskim oddziale WSB można podjąć studia podyplomowe na takim kierunku - Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce (RODO). Są to studia poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień związanych z ochroną danych osobowych mają na celu wykształcić specjalistów zajmujących się tworzeniem systemu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracji publicznej – administratorów bezpieczeństwa informacji (ABI) oraz osób wykonujących ich zadania w jednostkach, w których nie powołano ABI. Aplikować na ten kierunek można online przez stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki lub bezpośrednio w oddziale. Dodam, że jeżeli zapiszesz się na studia do 19 września to będziesz mogła zaoszczędzić aż 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

 

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

 

Panie Andrzej Czarnecki jaki jest koszt takich studiów z RODO?


W temacie: Praca na pełen etat + własna działalność gospodarcza

17 czerwiec 2018 - 12:11

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

 

Czy wymagane jest doświadczenie/wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?


W temacie: Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

15 czerwiec 2018 - 06:47

Witam! Hanka88 studia podyplomowe na kierunku Podatki i doradztwo podatkowe możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku lub Gdyni. Szczegóły tego kierunku znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/gdansk/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/podatki-i-doradztwo-podatkowe Dodam, że zapisując się na studia do 31 maja możesz zaoszczędzić aż 1000 zł dzięki promocji: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

 

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

 

 

Ta promocja może jeszcze trwa? Chętnie bym skorzystał z takiej obniżki.