Skocz do zawartości


konradd

Rejestracja: 05 sty 2016
Poza forum Ostatnio: kwi 19 2018 14:11
-----

Moje posty

W temacie: Pozycjonowanie sklepu internetowego

19 kwiecień 2018 - 14:15

Hmmm konkurencyjna branża, nawet bardzo. Banery, allegro, pozycjonowanie - spoko. Tylko jeśli właśnie o pozycjonowanie chodzi to warto w to zainwestować większą kasę, bo daje dobre efekty. Tylko niestety na efekty trzeba poczekać, ale warto. Ogólnie wejdź sobie na stronę https://cocoz.pl i poczytaj informacje, jest to dość dobrze wytłumaczone, prócz tego można się skontaktować i dopytać, bo to temat rzeka.


W temacie: Czas reakcji w monitorze ma jakieś znaczenie czy nie?

13 marzec 2018 - 15:24

Jeśli to monitor do biura to te ułamki sekund nie mają według mnie żadnego znaczenia. To się może liczyć w przypadku gier, w których nawet milisekundy się liczą. Do pracy Ci to nie będzie potrzebne. Monitory z 1 ms zwykle mają matrycę TN, ta z kolei ma gorszą jakość. Nie jakąś tragiczną, ale jednak gorszą. Do pracy lepiej jest postawić na wyższą rozdzielczość, uwierz mi. Coś czego powinnaś zacząć szukać to matryca z czasem reakcji na poziomie 4-5 ms, typ IPS, rozdzielczość przynajmniej Full HD, albo nawet lepsza. Przekątna to już dowolnie, ale najbardziej optymalna będzie 22-24". Polecam Ci wejść na iiyama-sklep.pl i albo się skontaktować z obsługą (dobrze doradzają, wypróbowałem), albo na własną rękę czegoś poszukać.


W temacie: spowodowanie kolizji po alkoholu

17 lipiec 2017 - 13:22

Miałem sprawę związaną ze spowodowaniem wypadku pod wpływem alkoholu i nie jest to nic przyjemnego. Dostałem grzywnę 10 000 zł  i zabrali mi prawko na 7 lat. Prokurator wnosił o dożywotnie pozbawienie prawa jazdy i rok więzienia, ale miałem dobrego prawnika i udało się sprawę zakończyć na w miarę na akceptowalnych przeze mnie konsekwencjach adekwatne do przewinienia, ponieważ z mojej strony też nie było odpowiedzialnym posunięciem wsiadanie po pijaku za kierownice. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego prawnika, to warto zgłosić się do adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii, ponieważ jest doświadczona w prowadzeniu tego typu spraw. Adwokat działa na terenie Krakowa, także jak z tamtą pochodzisz to się do niej zgłoś. Nie ma wygórowanych cen, także sprawdź...

 

Takim jak Ty to powinni odbierać prawo do obrony. Mordercy. Powinieneś zgnić w więzieniu, albo na ciężkich robotach.


W temacie: Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

13 lipiec 2017 - 13:31

To sprawdź Sushiberry, ja często stamtąd zamawiam. Czas oczekiwania w sumie standardowy jak to w Warszawie, ceny w normie, ale jakość super :)