Skocz do zawartości


Patka79

Rejestracja: 18 gru 2015
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:37
-----

Moje posty

W temacie: windykacja czy warto ?

dziś, 09:37

Myślę, że ciekawą alternatywą wobec windykacji może być faktoring – oczywiście, ten należy przeprowadzić przed, a nie po fakcie. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale to po prostu ogólnie bardziej opłacalna opcja – nie musimy przechodzić tego brudnego i generalnie nieciekawego procesu windykacji, a zamrożoną na fakturze gotówkę możemy otrzymać znacznie szybciej, co z kolei przekłada się na szybsze jej zainwestowanie. To zresztą coraz popularniejsza opcja, która szczególnie chętnie jest wykorzystywana przez mniejsze firmy, ale chyba jeszcze nie wszyscy dostrzegli jej pełen potencjał. Polecam na dobry początek poczytać sobie tutaj: https://www.monevia....ce-czym-polega/ o podstawach – co to jest, jakie są korzyści, dlaczego warto. Może kogoś to zainteresuje na tyle, że będzie chciał przetestować tę opcję w praktyce.


W temacie: Zabezpieczenie floty – gdzie i jakie GPSy?

16 styczeń 2019 - 11:45

Skoro w twoim biznesie, będziesz posiadał sporą liczbę aut, to polecam ci zastosowanie w nich różnego rodzaju środków do pielęgnacji i ochrony silnika. Dzięki temu nie tylko będą one mniej awaryjne, ale przede wszystkim bardziej wydajne. Docelowo pozwoli ci to na uzyskanie oszczędności na paliwie. Co więcej, warto również pielęgnowac je wewnątrz, tak by podróż autem była komfortowa i bezpieczna. Od siebie polecam ci producenta tego typu preparatów Tec 2000 - https://tec2000.pl/p...-airco-fresher/ posiadają oni liczne produkty do ochrony silnika, czyszczenia wtryskiwaczy czy odgrzybiania klimatyzacji. 


W temacie: Wrocław - zakup mieszkania?

19 grudzień 2018 - 13:42

Praktycznie w każdym większym mieście, w tym we Wrocławiu, znajdziesz bogatą ofertę na nieruchomości. Wszystko zależy od tego, jaką gotówką dysponujesz lub jaką masz zdolność kredytową. W przypadku tej drugiej opcji, polecam ci dodatkowo ubezpieczyć taki kredyt, na wypadek utraty pracy lub choroby, które spowodują problem z jego spłatą. Tak np. ja oprócz kredytu, skorzystałem także z oferty - https://eurobank.pl/kredyty/ubezpieczenie-do-kredytu-hipotecznego/ dzięki czemu wiem, że jeżeli w ciągu okresu spłaty, wydarzy się coś złego, ja nie będę musiał dodatkowo martwić się kredytem. Polecam takie rozwiązanie.


W temacie: Pożyczka pod zastaw

19 grudzień 2018 - 13:35

A nie lepiej zwrócić się o kredyt do swojego lub jednego z banków? Moim zdaniem nie tylko mają one znacznie lepsze oferty, ale przede wszystkim są to potężne i pewne instytucje finansowe. Co więcej, w bankach masz możliwość dodatkowego ubezpieczenia kredytu, na wypadek, gdy z jakichkolwiek powodów będziesz miał problem z jego spłatą. Ja np. mam konto w Eurobanku i to tutaj wzięłam nie tylko kredyt, ale także jego ubezpieczenie - https://eurobank.pl/kredyty/ubezpieczenie-do-kredytow-gotowkowych/ dzięki czemu wiem, że nie będę musiała martwić się o jego spłatę, gdy w moim życiu wydarzy się coś nieprzewidzianego. 


W temacie: Kursy i szkolenia ?

11 grudzień 2018 - 14:02

Same kursy i szkolenia to nie wszystko. Warto również posłuchać opinii największych graczy na rynku nieruchomości lub ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. To wszystko możesz znaleźć na konferencjach organizowanych przez firmę biznesowi.pl Sama co jakiś czas wybieram się na ich konferencję, ponieważ przekazywane tam informacje, są bardzo rzeczowe i mają odzwierciedlenie na Polskim rynku. Ostatnio np. miałam okazję być na tej - https://www.biznesow...rowce-w-polsce/ i mimo że jeszcze nie działam w sektorze biurowców, to wiem, że otrzymałam kilka kluczowych informacji, które pomogą mi przy ewentualnym starcie.