Skocz do zawartości


Nora112

Rejestracja: 18 lis 2015
Poza forum Ostatnio: sty 28 2016 23:09
-----

Moje posty

W temacie: Szkolenia, co wybrać?

28 styczeń 2016 - 23:13

Zazdroszczę opcji z opłaceniem szkolenia, bo u mnie nie jest tak dobrze. Kiedyś orientowaliśmy się, czy mamy w pracy szanse na dofinansowanie do studiów podyplomowych, jak najbardziej w kierunku tego, co robimy. Nie było o tym mowy, choć sam pomysł douczenia się był przyjęty pozytywnie. Mam wrażenie, że teraz szefowie robią jak najmniej dla pracownika. Szkolą, jeśli muszą uciekać z kosztami i w ten sposób je rozplanować.


W temacie: Osuszanie

24 listopad 2015 - 19:10

jeśli nie wiecie skąd wam przecieka lub skąd macie problem wilgoci to może warto zastanowić się najpierw jak zlikwidować ten problem, żeby po osuszeniu nie pojawił się znowu :) jeśli woda gdzieś wam cieknie to koniecznie najpierw to naprawcie. co do samego sprzętu to poszukaj jakiegoś porządnego, może używanego jeśli nie masz zbyt dużo pieniędzy na internecie, jednak podejrzewam, że nie za bardzo wiesz jak się w ogóle zabrać za to całe osuszanie, także wynajęcie jakiejś firmy mogłoby być dla Ciebie lepszym rozwiązaniem ;)


W temacie: Franczyza - czy to sposób na życie?

21 listopad 2015 - 11:59

Witaj, szczerze mówiąc wydaje mi sie, że nie do końca jest to dobry sposób na życie. Nie dość,że wynajmujesz od kogoś biuro to dzielisz sie z nimi zyskami. Wydaje mi się, że lepszym sposobem jest jednak otwarcie własnego biznesu i praca nad własnymi niezależnymi kosztami.


W temacie: Vat

20 listopad 2015 - 11:33

Witaj jeśli chodzi o stawkę na trasach miedzy nordowych wydaje mi się,że spokojnie wystarczy 19% podatek. Generalnie nie zna się na tym ale taka informacje znalazłam w sieci. Poszukaj dobrze tez na to wpadniesz. Ewentualnie zapytaj specjalisty, który się na tym zna.


W temacie: Sprzedaż samochodu firmowego, a podatki

18 listopad 2015 - 20:19

Witaj, szczerze mówiąc powiem, że generalnie przy sprzedaż podatki tez zmaleją. Najlepiej udać się do kogoś toby umiał to obliczyć. Wtedy będziesz pewnien ile wyniesie to dokładnie. Proponuje jakąś dobra księgowa albo biuro rachunkowe. Możesz to zrobić tez sam. Pwodzenia.