Skocz do zawartości


Marek900

Rejestracja: 18 lis 2015
Poza forum Ostatnio: lis 07 2018 10:17
-----

Moje posty

W temacie: Mercedes: Vito - opinie kierowców

07 listopad 2018 - 10:16

Ja jeżdżę Vito głównie służbowo już kilka dobrych lat i nie mogę narzekać. Może to kwestia tego, że kupowałem w salonie? Oczywiście drobne naprawy, wymiana oleju itd. to standardowo, ale nic większego czy poważniejszego się nie działo. Do auta już jakiś czas temu zamontowałem Mercedes Me Adapter. Fajna aplikacja i urządzenie, dzięki której można mieć wgląd w auto, tankowanie, co u mnie jest dość istotne. Też dzięki temu jest szybszy kontakt z serwisem. Ogólnie na plus i ten gadżet mogę polecić każdemu. Na mercedesmeadapter.zasadaauto.pl można poczytać o tym więcej. Cena też dobra, tylko 49 zł. A samo auto mam nadzieję, że jeszcze długo mi posłuży.


W temacie: Jaki klimatyzator wybrać – urządzenia, które najczęściej kupują Polacy

21 sierpień 2018 - 08:45

Klimatyzator może też pomóc dobrać firma, u której montaż się zamawia. Ja byłem zielony w  temacie, skorzystałem w tym roku wiosną z oferty firmy Luftsystem i jestem bardzo zadowolony. Jakby ktoś szukał dobrego wykonawcy, to warto zajrzeć na https://luftsystem.pl/. Pozdrawiam


W temacie: biuro pod wynajem

17 sierpień 2018 - 10:41

Jeśli chodzi o teren Krakowa to warto zajrzeć na stronę https://www.herbewo.krakow.pl/. Jest tam dużo propozycji ciekawych miejsc.


W temacie: Jakie płytki w łazience?

25 lipiec 2018 - 09:00

Mnie również podobają się szare płytki. Też przymierzam się do remontu łazienki i póki co szukam płytek tu http://mirad.pl/plytki-ceramiczne/. Mojej żonie bardzo podobają się płytki włoskich producentów, więc trzeba się na któreś zdecydować. 


W temacie: Wzmożone kontrole skarbowe

21 listopad 2017 - 11:42

Kontroli zawsze można się spodziewać prowadząc biznes. Czy są wzmożone w ostatnim czasie - tego nie wiem, osobiście nie zauważyłem, mam wielu znajomych, którzy mają swoje firmy i nie mieli kontroli. Generalnie porządek w papierach i rozliczeniach musi być. Dobrze jest korzystać z pomocy doradców, dzięki czemu nie trzeba się martwić i stresować tym, czy kontrola wykaże jakieś błędy. Ja współpracuję z tą firmą http://bttp.pl/ i wszystko jest pod kontrolą.