Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

jokat

Rejestracja: 13 paź 2015
Poza forum Ostatnio: paź 27 2015 15:12
-----

Moje posty

W temacie: Parking w rejonie Modlina

27 październik 2015 - 15:14

chyba każde lotnisko oferuje taki parking w nie dużej odległości. Poszukaj sobie na stronie lotniska takich informacji. Pewnie coś tam znajdziesz a jak nie będzie w co wątpię to poszukaj przez wyszukiwarkę google takich informacji. W ostateczności poproś kogoś aby Cię podrzucił na to lotnisko.


W temacie: Kantor online - ktoś korzystał?

19 październik 2015 - 22:07

Dotychczas szykując się do zagranicznego wyjazdu korzystałem z kantorów na mieście, ale ostatnio spróbowałem kantorów online. W zasadzie taki sposób mi się podoba bardziej. Nie trzeba wychodzić z domu i szukać stacjonarnych placówek, które po długich targach może zdecydują się na sprzedaż po atrakcyjnym kursie. W internecie szukam najlepszej opcji, nie jestem zmuszony korzystać z jednego kantoru, które jest najbliżej mnie. Dzięki większej konkurencji ceny są bardziej przystępne i można trochę zaoszczędzić.

W temacie: uprawnienia straży miejskiej

18 październik 2015 - 15:46

Straż miejska jeśli ujawnia wykroczenie to wysyła pismo do właściciela pojazdu i wskazuje kiedy gdzie i jakie wykroczenie zostało popełnione przez kierującego pojazdem. Nie ma czegoś takiego że przychodzi liścik polecony a w nim jedynie żądanie wskazania kierowcy i nic więcej.
Jeśli chodzi o wskazanie kierującego to podajesz te dane które są ci znane. Moja siostra mieszka w Niemczech ale wiem tylko, ze w okolicy Dortmundu . Takie dane podałam i dalej niech się sami martwią. Po to tam pracują i za to biorą pensje z moich podatków.

W temacie: Czy warto kupić nieruchomość za granicą?

16 październik 2015 - 18:06

A dlaczego od razu za granicą? JA na przykład bałbym się tak ryzykować. Chyba, że ktoś już ma doświadczenie w takim inwestowaniu, to wtedy można pójść o krok dalej. Ja póki co rozglądam się za jakimś lokalem komercyjnym w Poznaniu. Przeglądam różne branżowe strony i fora, żeby dowiedzieć się czegoś na temat inwestowania w nieruchomośći. Ciekawe informacje znalazłem np. tutaj: http://www.jestem-re...eruchomosci/247Stopa zwrotu waha się od 8% do 10% ciekawe jak jest w rzeczywistości. Na pewno dużo zależy od lokalizacji.

W temacie: Urlop zdrowotny dla nauczycieli

14 październik 2015 - 17:58

Witam, jestem nauczycielem mianowanym, mam 7 letni staż pracy, obecnie przebywam na urlopie tacierzyńskim. Moje pytanie brzmi, czy po zakończeniu urlopu tacierzyńskiego mogę ubiegać się o urlop dla poratowania zdrowia, tj. od stycznia? Czy dyrektor może mi odmówić udzielenia urlopu? Jak jest kolejność? do kogo zwrócic się w pierwszej kolejnosci- czy porozmawiac z dyrekcja o takiej mozliwosci, czy isc do dyrekcji juz z orzeczeniem lekarskim i podaniem? Bardzo proszę o odpowiedz Pozdrawiam.