Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

oxana

Rejestracja: 12 paź 2015
Poza forum Ostatnio: sie 03 2021 19:38
-----

Moje posty

W temacie: Medycyna estetyczna w Warszawie

05 maj 2021 - 11:07

Magiczna Klinika, w zespole mają bardzo dobrych, doświadczonych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży. Wykonują wiele zabiegow, które są obecnie popularne i skuteczne, korzystają z nowoczesnego sprzętu. Uważam, że warto tym bardziej, że przyjmuja w różnych miejscach w PL, także nie trzeba jechać daleko, bo oni przyjeżdżają do nas.

 

Dobra opcja, też polecam z nimi współpracę.


W temacie: Liposukcja brzucha w Krakowie

21 marzec 2021 - 18:33

To chyba najcześciej wykonywany zabieg wśród Pań serio, co druga moja koleżanka mówi o liposukcji, ja bym się zdecydowała ale na laserową.


W temacie: Przeszczep włosów

25 luty 2021 - 23:29

W przypadku łysienia genetycznego nie ma rady, albo przeszczep włosów, albo trzeba się pogodzić z ich utratą i tyle w temacie. teraz jest dużo nowoczesnych metod transplantacyjnych, także warto spróbowac jak się ma duże kompleksy z powodu utraty włosłów no i jak się na budżet na takie rzeczy. Warto sobie sprawdzić zabieg Artas iX, na o nim poczytać na przeszczep-wlosow-artas.pl.


W temacie: Co jeść aby schudnąć?

23 listopad 2020 - 08:57

Wiem, że na portalu http://e-chuda.plmożna znaleźć sporo ciekawych porad i wskazówek na temat tego, jak schudnąć, także do nich warto zajrzeć. Dieta to podstawa, trzeba po prostu przyjmować mniej kalorii. Nie jest łatwo,ale można się z czasem przyzwyczaić do nowej diety.  


W temacie: Słaba odporność dziecka. Jak zwiększyć

23 listopad 2020 - 08:53

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta, poza tym regularne treningi. Moim zdaniem mamy ogromny wpływ na swoje zdrowie, trzeba być jednak świadomym tego, co jeść i wybierać naturalne, ekologiczne produkty. Na portalu http://e-chuda.pl znajdziecie dużo porad, cennych informacji dotyczących zdrowia, diety, medycyny, warto zajrzeć.