Skocz do zawartości


oxana

Rejestracja: 12 paź 2015
Poza forum Ostatnio: paź 01 2020 11:34
-----

Moje posty

W temacie: Podłoga sosnowa - jak wytrzymała?

29 wrzesień 2020 - 09:59

Uważam, że całkiem ciekawym rozwiązaniem jest podłoga z desek z litego drewna warstwowego. Ono jest bardzo solidne, pierwsza warstwa to sklejka z drewna liściastego, natomiast warstwa użytkowa jest dębowa. Wiem, że firma http://budnik.com.pl posiada takie deski w ofercie, ceny mają konkurencyjne, potrafią fachowo doradzić.


W temacie: Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe

22 wrzesień 2020 - 14:41

Uważam, że deski podłogowe warstwowe będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, mają dobre właściwości, nie pracują tak jak lite drewno, mają dobre parametry akustyczne, są stabilne. Jak szukacie dostawcy desek podłogowych, warto wziąć pod uwagę  http://budnik.com.pl mają dobre ceny i co najważniejsze dobrej jakości towar. 


W temacie: Tabletki odchudzające

11 wrzesień 2020 - 16:21

Tabletki odchudzające nie są sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów po prostu mogą nieco przyśpieszyć przemianę materii i nieco podkręcić metabolizm i to wszystko. Ważne jest to, aby nie przekraczać kaloryczności, którą trzeba ustalić najlepiej z dietetykiem. Poczytajcie sobie na temat diety i suplementacji na stronie http://e-chuda.pltam znajdziecie więcej szczegółowych informacji.


W temacie: Dobra dieta

11 wrzesień 2020 - 11:00

Dobra dieta jest ważna dla utrzymania zdrowia, dobrego samopoczucia,ale również utrzymania prawidłowej masy ciała. Sprawdźcie sobie stronę http://dietetyczka.netmoże ktoś z Was będzie zainetresowany tematem. Znajdziecie tam sporo porad, wskazówek, informacij na temat suplementacji itp.


W temacie: kosmetyki

17 kwiecień 2020 - 14:53

ja staram się stosować naturalne kosmetyki i widzę znaczącą poprawę kondycji mojej skóry twarzy. Naturalny kolagen to jest, on działa na skórę, paznokcie, włosy, niektórzy stosują go na blizny. Wiem, że na  https://sklepcolway.pl można go zamówić, cena wysoka, ale to dobrej jakości produkt. Od czasu do czas stosuję też peelingi z kwasami, one dobrze złuszczają martwy naskórek.