Skocz do zawartości


gosia5432

Rejestracja: 21 wrz 2015
Poza forum Ostatnio: cze 22 2016 12:22
-----

Moje posty

W temacie: Mobilna myjnia parowa- co myslicie?

22 czerwiec 2016 - 12:24

Też chętnie poznałabym opinię, czy takimi myjkami bez szkody można wszelaką domową tapicerkę i dywany np. wełniane z długim włosiem czyścić.


W temacie: Szkolenia pracowników

20 kwiecień 2016 - 18:31

Szkolenia pracowników w dobrych klimatach przeprowadzane są przez firmę Nofire. Pracownicy nie nudzą się, ale z zaciekawieniem słuchają. Wszystko przedstawiane jest w sposób ciekawy, przedstawiane różne zdarzenia.
Dla osób i firm spoza Warszawy jest możliwość przeprowadzenia szkolenia online.

W temacie: Parking w rejonie Modlina

29 marzec 2016 - 21:27

Pierwszy raz ostatnio korzystałam z usług firmy https://www.startparking.pl/ . Przypadkowo w internecie znalazłam do nich namiary przeszukując internet i też szukając możliwości zaparkowania auta na 10 dni. Parę razy dzwoniłam do nich bo miałam obawy, ale bezpodstawne. Pojechałam na wskazany parking, panowie przyjechali busikiem, przepakowałam bagaże i pojechaliśmy na lotnisko. Wyszło ok. 10 minut jazdy. Po powrocie również odwieziono mnie pod moje auto. Moje obawy były bezpodstawne, ale wiadomo, jak pierwszy raz się korzysta to nie wiadomo co może spotkać. 


W temacie: Drzwi wewnętrzne – drewno, fornir czy okleina

24 marzec 2016 - 22:38

My z mężem zakupiliśmy okleinowe wewnętrzne. Dlaczego? Tak jak wyżej napisaliście - są najtańsze. Dlaczego takie wybraliśmy? Bo mamy małe dzieci - żywe skarby, które dość często broją. Ładne, modne, ale jeśli miałyby je zniszczyć, nie będzie żal. Tak samo nam doradzono w salonie w Redzie http://www.gafka.pl/ . Warto tam podjechać, jak ktoś w Trójmieście mieszka.


W temacie: Szukam dobrych drzwi wejściowych

24 marzec 2016 - 21:59

I dobrze, że są osoby, które nie polecają jakiś firm, w których mieli niemiłe sytuacje i nie zostały one pozytywnie rozwiązane. My z mężem też, mimo, że jesteśmy z Gdańska, nasze drzwi zamówiliśmy w salonie Gafka w Redzie http://www.gafka.pl/

Tam wykazali się największym profesjonalizmem, miłą obsługą. Z racji tego, że mają wiele marek drzwi, nie wciskali jednej konkretnej, pokazywali wady i zalety. Tak powinna wyglądać fachowa obsługa.