Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

rozali33

Rejestracja: 31 sie 2015
Poza forum Ostatnio: lip 25 2021 15:38
-----

Moje posty

W temacie: Biuro wirtualne Warszawa

25 lipiec 2021 - 15:40

Ja mogę Ci polecić takie wirtualne biuro. Tutaj ich znajdziesz https://www.wirtualn...nowogrodzka.pl/. Oferują kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi biurowej, a także wsparcie biznesowe z dziedziny administracji, prawa i księgowości.. Ponadto dostajesz mega fajny adres - na Nowogrodzkiej. To biznesowa część Warszawy, śmiało można powiedzieć, że prestiżowa. Myślę, że będziesz zadowolony z ich usług także skontaktuj się z nimi.


W temacie: Sprzedaż samochodu

24 lipiec 2021 - 11:33

Dokładnie tak. Transakcja z dobrym skupem aut będzie szybka i bezproblemowa. Jeśli chodzi o osoby z województwa pomorskiego to radze odezwać się do nich  https://skup.aut.co.pl/. Gdańsk, Gdynia, Rumia, Sopot, Tczew to tylko niektóre miasta, do których dojeżdżają. Wszystko spisane na umowie. Wycena rzetelna. Odbiór auta od klienta i rozliczenie w gotówce.


W temacie: Dobre tłumaczenie

16 lipiec 2021 - 13:47

Biur tłumaczeń jest mnóstwo. Ale moim zdaniem warto wybierać te, które mają doświadczenie i dysponują kadrą, która nie boi się żadnych zleceń. A tak jest w przypadku tego biura tłumaczeń https://www.focus-tlumaczenia.pl/ . Mają kompleksową i szeroką ofertę tłumaczeń, w tym takie tłumaczenia medyczne, prawnicze czy techniczne. Wykonują zlecenia ekspresowo, a wszystko można prosto zlecić online. Bardzo wygodne rozwiązanie.


W temacie: Praca bez szkolenia bhp

10 lipiec 2021 - 17:07

Dokładnie tak. Bez szkolenia pracownik nie powinien pracy rozpoczynać. A teraz nie trzeba ściągać szkoleniowca do firmy, bo dobre firmy od szkoleń bhp prowadzą je online. Tutaj https://inzynieriabhp.pl/ zostawiam namiar na firmę, która ma szeroką ofertę szkoleń bhp online. Okresowe, wstępne, dla pracowników administracyjnych, fizycznych, dla kadry kierowniczej. Szkolenia prowadzone są w przystępny sposób, nowoczesnymi metodami. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry.


W temacie: samochód firmowy

10 lipiec 2021 - 16:39

Myślę, że korzystniejszą opcją będzie korzystanie z aut z wypożyczalni. Ale takie jak ta https://beep.rent/ - gdzie auta udostępniane są na zasadzie carsharingu. Sama korzystam z aut w ten sposób i jest to mega wygoda. Wszystkie formalności i opłaty online. Do tego auto można wypożyczyć w niemal dowolnym miejscu w kraju i tak samo zwrócić.