Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Michalrosinski

Rejestracja: 28 sie 2015
Poza forum Ostatnio: lip 28 2016 16:16
-----

O mnie

Jestem księgowym. Współpracuję ze szkołą ONE "korepetycje online". Udziela ona lekcji angielskiego, francuskiego a także niemieckiego za pomocą platformy do nauki oraz komunikatora skype.
 
Zawsze chciałeś nauczyć się jakiegoś języka, ale nigdy nie miałeś motywacji/ chęci/ pieniędzy/ czasu? Teraz masz okazję to zmienić dzięki korepetycją online! Dzięki naszej szkole możesz nauczyć się niemieckiego, francuskiego i angielskiego nawet nie wychodząc z domu!
 
Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz nauczyć się języków obcych masz świetną okazję dzięki nowej usłudze- korepetycjom online!
 
Wiele ludzi obawia się takiej formy nauki. Nie wiedzą czy ich komputer jest dość dobry, łącze internetowe dostatecznie szybkie, czy poradzą sobie w kwestiach technicznych itd. Najlepiej sam to sprawdź na lekcji próbnej. Większość ludzi obawia się niepotrzebnie, ponieważ później okazuje się, że wszystko działa bez zarzutu.
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o uczących u nas nauczycielach zajrzyj na stronę z poniższego linka: http://www.korepetycje-online.com.pl/
 
Nasi lektorzy języka to wyjątkowi specjaliści, dlatego o aspekt metodyczny nie musisz się martwić. Nie jednego nauczyli już języka, zapisz się a naucza i Ciebie!
 
 
W naszej szkole uczą tylko dobrze wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy więc o poziom nauki możesz być spokojny. Korepetycje online to nauka przyszłości, zapisz się, a sam się o tym przekonasz.
 
Zawsze chciałeś nauczyć się jakiegoś języka, ale nigdy nie miałeś motywacji/ chęci/ pieniędzy/ czasu? Teraz masz okazję to zmienić dzięki korepetycją online! Dzięki naszej szkole możesz nauczyć się niemieckiego, francuskiego i angielskiego nawet nie wychodząc z domu!
 
Prywatne lekcje od zawsze uważane były za najlepsza formę nauki języka obcego. Poprzez konieczność dojazdu do nauczyciela zawsze były jednak dosyć kłopotliwe. Rozwój internetu rozwiązał ten problem i teraz możesz uczyć się online.
 
 
Firma ONE udziela indywidualnych lekcji niemieckiego, angielskiego i francuskiego online. Korzystamy platformy e-learningowej i komunikatora Skype. Staramy się aby nauka u nas była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna, dlatego też bardzo dbamy o selekcję odpowiednich materiałów dla uczniów, które poza dobrym przekazywaniem wiedzy muszą być również ciekawe. Są to zarówno fragmenty książek, filmy, nagrania, gry i zabawy językowe, ale też fragmenty prawdziwych artykułów z portali internetowych czy filmy na temat aktualnych wydarzeń.
 
Korzystamy nie tylko ze standardowych materiałów do nauki, ale też materiałów „z życia”- filmów dotyczących aktualnych wydarzeń czy artykułów. To wszystko sprawia, że nauka u nas nigdy nie będzie Cię nużyć, a jak wiadomo człowiek uczy się najszybciej, kiedy robi to z przyjemnością.
 
 
W naszej szkole priorytetem jest indywidualne podejście do każdego ucznia dzięki czemu osiągają oni rezultaty nauki nieporównywalnie lepsze niż w przypadku innych forma nauki. jak mówi przysłowie -jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, i niestety to samo dotyczy metod nauczania języków. Jeśli ktoś nauczył się np. metoda Callana niekoniecznie musi być ona dobra dla Ciebie, bo ty inaczej przyswajasz wiedzę.
Na naszych korepetycjach online nauczyciel sam dostosuje do Ciebie metodę nauki i przygotuje indywidualny kurs.
 
5.jpg
 
 
Jeśli potrzebujesz nauczyć się angielskiego, niemieckiego lub francuskiego masz teraz bardzo dobrą okazję dzięki nauce przez Skype!
 
Jeszcze niedawno aby uczyć się języka należało uczęszczać na kursy stacjonarne. Z czasem zaczęły pojawiać się inne usługi takie jak kursy wirtualne w internecie czy nauka przez telefon z lektorem. Dziś dużą popularność zdobywa nauka niemieckiego, angielskiego i francuskiego przez skype i wirtualną tablicę.
Nasza szkoła uczy właśnie w taki sposób- łącząc wygodę nauki w domu ze skutecznością konwersacji z żywym nauczycielem. To naprawdę działa! Zajrzyj na naszą stronę aby poznać szczegóły.
 
 
Skoro to czytasz oznacza to, że potrzebujesz nauczyć się języka obcego. Dobrze trafiłeś, bo nauka przez Skype to bardzo dobry sposób- efektywny i wygodny! Uczymy trzech języków- angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.
 
Kiedyś aby uczyć się języków obcych koniecznym było uczęszczać na stacjonarne kursy czy korepetycje. Wraz z rozwojem technologii informatycznych zaczęły pojawiać się inne usługi takie jak programy do samodzielnej nauki, czy nauka przez telefon z lektorem. Dziś dołączają do nich korepetycje online, czyli nauka przez internet z lektorem. Nasza szkoła specjalizuje się w nauce tego typu i zdążyliśmy zdobyć już spore doświadczenie w tej branży. Wiemy już jak uczyć w taki sposób, aby uczeń czuł się jak siedząc obok swojego nauczyciela, z którym wspólnie wykonuje ćwiczenia. Nie martw się tez o problemy techniczne, występują rzadziej niż myślisz.
Nie musisz kupować kota w worku- zamów darmową lekcję pokazową i sam przekonaj się jak wygląda nauka online. Gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziesz smile.png
 
Aby uczyć się z dobrym lektorem nie musisz już do niego przyjeżdżać. Jeśli masz w miarę sprawny komputer z dostępem do Internetu już wystarczy to, żeby korzystać z korepetycji online! Nie musisz nawet instalować żadnego oprogramowania. Platforma e-learningowa jakiej używamy do nauki działa przez każdą przeglądarkę internetową. Poza nią do komunikacji audio-video używamy komunikatora Skype (daje najlepsza jakość obrazu i dźwięku). W związku z tym widzisz i słyszysz lektora, wspólnie z nim pracujesz nad materiałami jakie dla Ciebie przygotował, oglądacie wspólnie filmy do nauki czy słuchacie nagrań w obcym języku. Wszystko z poziomu Twojego fotela!
 
 


Statystyki


 • Grupa: Członkowie
 • Całość postów: 0
 • Odwiedzin: 868
 • Tytuł: Nowy użytkownik
 • Wiek: 41 lat
 • Urodziny: Luty 17, 1980
 • Płeć
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  kino, nauka, wspinaczka górska, gra na gitarze

Kontakt


0 Reputacja neutralna

Narzędzia użytkownika

Znajomi

Michalrosinski nie posiada znajomych

Ostatnio byli

Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia