Skocz do zawartości


Tymoteusz1

Rejestracja: 21 sie 2015
Poza forum Ostatnio: dziś, 11:27
-----

Moje posty

W temacie: Nowy JPK_VAT z deklaracją dla wszystkich przedsiębiorców od 1 lipca 2020 r.

27 maj 2020 - 12:24

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałbym funkcjonować w Polsce bez dobrej księgowej. To nie jest możliwe, bo przepisy zmieniają się tak często, że nie da się prowadzić biznesu i kontrolować wszystkich zmian. Ja sam korzystam z informacji z https://www.mala-fir...musisz-wiedziećale nie zmienia to faktu, że korzystam również z dobrej księgowości.


W temacie: Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

22 maj 2020 - 17:58

W dużej mierze zależy to od Waszej planowanej ścieżki kariery. Jesli czujecie, że może być to przydatne, to jak najbardziej warto wybrać odpowiednie studia. Ja mogę Wam zasugerować, byście pomyśleli o skorzystaniu z oferty takich szkół jak Centrum Kształcenia Podyplomowe i Rozwoju Biznesu, bo tam możecie liczyć na najbardziej rzetelną wiedzę. Warto mieć to na uwadze.


W temacie: Nowa matryca stawek VAT dopiero od 1 lipca 2020 r.

21 kwiecień 2020 - 12:09

Warto się w pierwszej kolejności zastanowić nad tym, co będzie dla Was najbardziej korzystne. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.mala-fir...zostac-vatovcemi tam poszukali więcej informaji na temat korzyści i konsekwencji wynikających z zostania płatnikiem VAT.


W temacie: Stawki akcyzy na paliwa silnikowe od 1 marca do 31 grudnia 2020 r.

29 marzec 2020 - 17:04

To bardziej złożona kwestia. Na pewno musicie podejść do tego tematu na poważnie. Skoro mówimy o kwestiach związanych ze sprawami fiskalnymi, to zawsze powinniście być wyjątkowo ostrożni. Wystarczy zajrzeć do https://www.mala-fir...musisz-wiedzieći informacji szukać właśnie w takich miejscach. Jestem przekonany, że to może być dla Was ogromnym wsparciem, sami sprawdźcie. 


W temacie: Przeprowadzka

27 luty 2020 - 21:37

Pytanie tylko, czy nie byłoby lepiej od razu postawić na wsparcie sprawdzonych firm? Moim zdaniem, będzie to zdecydowanie lepszy wyborem, szczególnie w świecie tak dobrych usług. Na pewno warto zajrzeć do https://szafagra-przeprowadzki.pl/ i samemu sprawdzić, w jakim kierunku warto pójść z tym tematem.