Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kemp

Rejestracja: 27 lip 2015
Poza forum Ostatnio: maj 16 2017 10:10
-----

Moje posty

W temacie: Jaki CRM dla małej firmy?

29 marzec 2017 - 09:41

Napisz na ile stanowisk i jaki budżet chcesz przeznaczyć, bo takie rozwiązania od 2005 wdrażają ludzie z firmy Connecto. Tu masz więcej informacji o samym systemie http://www.connecto....cje-z-klientem/ więc w razie czego odezwij się do nich. Możesz się umówić na prezentację zdalną albo u nich w siedzibie albo u Ciebie. Jak wygodniej.


W temacie: Oprogramowanie dla klubów fitness i innych obiektów sportowych

27 marzec 2017 - 13:33

Myślę, że może Cię jeszcze przekonać oferta opisywana na stronie http://portalerp.pl/...ieg-dokumentow/ już ktoś pytał o takie rozwiązania i też ich polecano. Serwis prowadzą ludzie, którzy siedzą w branży informatycznej pod kątem sprzedaży, wdrożeń i serwisowania systemów informatycznych.


W temacie: oprogramowanie

16 marzec 2017 - 08:35

Dużo mówi się o rozwiązaniach Comarch ERP Optima w księgowości. Zobacz sobie na stronie http://www.connecto.pl/cennik-optima/ ile trzeba zapłacić, jak wygląda system i kto go używa. Chyba, że będziesz zlecać księgowość na zewnątrz?

 

 


W temacie: Samodzielne prowadzenie małej księgowości

03 styczeń 2017 - 14:39

Przeczytaj sobie artykuł, który mówi kiedy warto mieć własną księgową, a kiedy lepiej to zlecić. Na stronie http://portalerp.pl/...gowa-na-etacie/ masz opisane dokładnie.


W temacie: Reklama firmy w sieci

24 listopad 2016 - 13:12

Czy wykorzystujecie w swojej firmie systemy informatyczne, które odpowiadają za jej sprawniejsze działanie? Mam tu na myśli między innymi oprogramowanie Business Intelligence opisywane na stronie http://systemyerp24....-jak-korzystac/ i podobne rozwiązanie np. crm czy obieg dokumentów.