Skocz do zawartości


szlemka

Rejestracja: 08 lip 2015
Poza forum Ostatnio: dziś, 08:01
-----

Moje posty

W temacie: sprawozdania finansowe ustrukturyzowane

02 kwiecień 2020 - 09:28

nie jestem wpisany do KRS

mój producent oprogramowania zrobił mi zakładkę e-sprawozdanie, system sam pobiera zdefiniowane pozycje z systemy F-K i robi sprawozdanie: wstęp, bilans i RZS, - zapisuję, podpisuję elektronicznie i przechodzę na stronę ministerstwa finansów dot. e-sprawozdań - wczytuję, uzupełniam zapisuję. Przechodzę do zakładki wyślij - zaznaczam co trzeba i poszło. Troszkę posiedziałem , zanim wysłałem, ale natychmiast wydrukowałem UPO i włożyłem do szafy. Tyle!

Co to za program?


W temacie: Jakie wynagrodzenie otrzyma pracownik za czas przestoju?

25 marzec 2020 - 14:45

"niestety nie dotyczy to służby zdrowia i nauczycieli, którzy są bardzo wysoko kwalifikowani, a niedoceniani, zarabiają DUŻO poniżej tego, co powinni w porównaniu z innymi." nooo z nauczycielami to pojechałeś :D :D :D Ostatnio widziałam post jak opodatkować nauczyciela po przekroczeniu progu ponad 85 tys :D


W temacie: Jakie wynagrodzenie otrzyma pracownik za czas przestoju?

23 marzec 2020 - 20:08

Dobrze powiedziane. Najlepiej to nachlapać się kosztem tanio zatrudnionego pracownika, wozić drogim autem, żyć na wysokim poziomie. A Jak już biznes lekko spowalnia to kombinowanie jak ciąć koszty i przestać płacić pracownikowi, bo firma nie zarabia, ale na konto bankowe wypchane. Zyski kilku a nawet kilkunastokrotnie wyższe od wynagrodzeń. Teraz drogi pracodawco egzamin dla Ciebie - jak bardzo szanujesz ludzi, którzy na Ciebie (Twoje dobre życie) za***rdalają!!!

A tobie kto zabrania założyć własną firmę? Dlaczego zapierdalasz u kogoś? Zakładaj firmę i działaj. 


W temacie: delegacja na badanie okresowe

18 marzec 2020 - 08:48

https://www.facebook...&epa=SEARCH_BOX


W temacie: delegacja na badanie okresowe

18 marzec 2020 - 08:43

Czy w dobie koronawirusa, pracownik odmawia wykonania badań okresowych ( duza liczba osób w kolejce) czy pracodawca może wyrazić zgodę i dopuścić osobę do pracy bez badań?