Skocz do zawartości


moniczka12

Rejestracja: 21 cze 2015
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 12:16
-----

Moje posty

W temacie: Wyciskarki do soków zamiast sokowirówek

wczoraj, 12:18

Hurom też mają duże otwory i bez krojenia można wrzucać zarówno owoce jak i twarde warzywa. Dodatkowo mają też do wyboru opcje czy chcemy sok czy koktajl. Kiedyś miałam taką wyciskarkę, co nawet marchewkę musiałam kroić na małe kawałeczki bo inaczej się zapychało. A ti raczej zajmowało dość sporo czasu.


W temacie: antywirus

22 wrzesień 2017 - 10:48

Wypróbuj i daj znać, bo może się okazać strzałem w dziesiątkę, a ja osobiście pierwszy raz o nim słyszę. :)

Czasami perełki w świecie programów są niewidoczne. 

Pobrałam wersje testową i bez problemu ją zainstalowałam. Włączyłam skanowanie i na szczęście nic nie znalazł. Działa od kilku dni i nie zauważyłam, by wydajność komputera była jakaś inna. Nadal włącza i wyłącza się tak samo jak przed zainstalowaniem Acrabita. Korzystam też w czasie logowania do banku z przeglądarki programy i muszę przyznać, ze też oceniam to pozytywnie. Więc raczej poczekam do końca wersji testowej i kupie płatną licencje bo nie mam nic do zarzucenia.


W temacie: Android aplikacja

21 wrzesień 2017 - 09:05

Też można z takim pomysłem zgłosić się do https://www.reasonapps.pl/ na pewno ją dla Ciebie wykonają. A co za tym idzie będziesz mógł zamiast być kurierem mieć firmę i swoje oprogramowanie sprzedawać firmą kurierskim. Bo jeśli Twój pomysł jest dobry, to na pewno odniesiesz sukces. 


W temacie: antywirus

19 wrzesień 2017 - 12:16

No ja wiem tylko tyle ile jestem w stanie przeczytać w opisie programu na stronie producenta. Ale z tego co się znam, to jak za opcje Internet Security to zabezpieczenia ma na prawdę dobre. Mnie szczególnie ciekawi kompletna ochrona komputerów przed wszystkimi rodzajami zagrożeń i oprogramowaniem szpiegującym. W firmie taka opcja chyba ma dość ważne znaczenie bo nigdy nie wiem co tam się w tym Internecie czai. Myślę, że jeszcze dziś pobiorę i zainstaluję wersję testową i wypróbuję. Zobaczymy jakie będą wrażenia.


 

W temacie: Reklama firmy

18 wrzesień 2017 - 18:53

To prawda, też można tu nadmienić reklamę w kinach. Multikino ma dość dużo ofert i to w różnych miastach http://www.multikino...-kina-w-ofercie więc można wykorzystać zarówno reklamę lokalną jak i na cały kraj.