Skocz do zawartości


moniczka12

Rejestracja: 21 cze 2015
Poza forum Ostatnio: gru 28 2017 15:47
-----

Moje posty

W temacie: Jaki kierunek studiów ma sens?

28 grudzień 2017 - 15:48

To też zależy jakie masz zainteresowania. Bo jednak musisz brać pod uwagę to co jest twoją pasją. Ja jestem inżynierem i u mnie studia to była głównie teoria. Dopiero teraz korzystam z takich kursów http://emt-systems.p...aterialowa.html i uczę się praktyki. 


W temacie: Jaki kominek wybrać? Piecyk w salonie

06 grudzień 2017 - 14:48

No ja osobiście zastanawiam się nad zakupem bio kominka, nawet ten https://rolmarket.pl...enie-1-5kg.html wygląda  dość fajnie i dają jeszcze w gratisie kamyczki. Taki kominek to świetne alternatywa dla prawdziwych kominków. 


W temacie: Szkolenia pracowników

27 listopad 2017 - 14:00

Też zależy na jakich stanowiskach masz pracowników. Bo oferta szkoleń jest na prawdę bogata i jest w czym wybierać. A takie szkolenia zapewniają rozwój pracownika i poprawiają jego kompetencje więc to też ma pozytywny wpływ na rozwój firmy. My ostatnio naszych inżynierów wysłaliśmy na takie szkolenie http://emt-systems.p...ia_otwarte.html z robotów przemysłowych. Nawet było więcej chętnych niż przewidywaliśmy, co nas miło zaskoczyło. 


W temacie: GIODO - Ustawa o ochronie danych osobowych

17 listopad 2017 - 15:51

Zdecydowanie lepiej jest przeszkolić własnych pracowników, wiem że http://www.mostwanted.pl/ obecnie przeprowadza szkolenia i warsztaty właśnie w tym zakresie. A przepisy faktycznie będą bardzo restrykcyjne, więc zdecydowanie lepiej się do nich dobrze przygotować.


W temacie: Chwilówki - warto?

17 listopad 2017 - 10:28

Ja to stronię od pożyczek, ale jeśli już musiałabym ją wziąć to raczej ze sprawdzonej firmy. Coś w tym temacie możecie podpowiedzieć?