Skocz do zawartości


Andela

Rejestracja: 09 cze 2015
Poza forum Ostatnio: paź 31 2019 00:19
-----

Moje posty

W temacie: Pomysły na obiad

30 wrzesień 2019 - 22:18

Ja dziś robiłam steki wołowe. Mam łatwiej bo moja płyta indukcyjna (Electrolux Sense Fry) sama pilnuje temperatury idealnej do steków (ustawia się co chce się smażyć ona pilnuje temperatury). Wyszły doskonałe Medium. Do tego pieczone ziemniaki i sałatka z pomidorów. Mniam :)


W temacie: Przechowywanie danych w firmie

29 wrzesień 2019 - 23:02

U nas był jakiś czas temu problem tego typu, że nie bardzo wiedzieliśmy jak poradzić sobie z tym, że na kilku dyskach mamy zapisane dość ważne dane klientów, a wolelibyśmy, żeby nie znalazły się one w niepowołanych rękach. Polecono nam zakup niszczarki do dysków z ProDevice https://prodevice.eu/pl/ co właściwie rozwiązało nasze początkowe wątpliwości/problemy. 


W temacie: przedszkole

26 wrzesień 2019 - 22:27

Dość długo szukałam dobrego przedszkola, w którym będę mogła wybrać dla córci dietę bezmięsną. To nie jest tak, że nie je mięsa wcale, jednak staram się je ograniczać i dlatego zależało mi na tym, żeby w przedszkolu jedzenie dostarczał np. catering AlmaVerde https://www.almaverde.pl bo wiem, że oni gotują zdrowo, z najwyższej jakości składników. Na szczęście się udało :) 


W temacie: Studia, magister

25 wrzesień 2019 - 19:53

Oczywiście, że się ta połączyć pracę ze studiami, wszystko jest możliwe, jeśli się chce. A jeśli chodzi o magisterskie na WSB, to ze spokojem mogę zagwarantować, że dasz radę - wprawdzie nauki jest sporo, ale oni stawiają na to, żeby w trakcie edukacji zdobywać doświadczenie. Fajna uczelnia :)


W temacie: Jak usunąć z komputera zbędne aplikacje?

25 wrzesień 2019 - 19:46

Aplikacje, aplikacjami - jasne, fajnie, żeby nasze dane (nie tylko te, których używamy do logowania, ale wszelkie dane, które dostępne są np. w serwisach społecznościowych) nie trafiły w niepowołane ręce. Jednak pamiętajmy, że nie tylko aplikacje takie dane przechowują. Ja mam w firmie dostęp do niszczarki nośników z ProDevice https://prodevice.eu/pl/ więc w razie potrzeby bez jakiegokolwiek problemu po prostu niszczę niedziałający telefon czy dysk, dla świętego spokoju.