Skocz do zawartości


Ekspert PZU

Rejestracja: 24 mar 2015
Poza forum Ostatnio: maj 17 2019 09:30
-----

Moje posty

W temacie: Odszkodowanie za operację w PZU

17 maj 2019 - 09:31

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, która otrzymałaś, zawsze możesz złożyć odwołanie - sprawa jest wtedy jeszcze raz analizowana. 
Podejrzewam, że po prostu w Twoim zakresie ubezpieczenia nie ma takiej operacji, natomiast trudno to stwierdzić nie mając wglądu w polisę. Zadzwoń na infolinię PZU, konsultant sprawdzi to dla Ciebie w systemie. Jeśli zdecydujesz się na złożenie odwołania, to warto dołączyć dodatkowe informacje z przebiegu leczenia, jeśli takie masz.


W temacie: Ubezpieczenie nieruchomości na co warto zwrócić uwagę

07 maj 2019 - 05:04

Przy wyborze ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na jego zakres i oczywiście sumę ubezpieczenia. Proponuję zorientować się, czy polisa chroni w przypadku zdarzeń losowych (np. powódź, pożar, huragan), przed dewastacją, włamaniami, przepięciem. Sprawdź też, czy ubezpieczone będzie również wyposażenie - meble, sprzęt RTV i AGD. 
Jeśli jesteś zdecydowana na wykupienie takiej polisy porozmawiaj wcześniej z dobrym agentem, który na pewno doradzi Ci, jaki wariant umowy wybrać, aby odpowiadało Twoim potrzebom :) 
Sprawdź ubezpieczenie PZU DOM  - mamy bardzo dobrą ofertę  :)


W temacie: Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

11 marzec 2019 - 11:56

Jeśli szukacie polisy OC i AC, to ja zachęcam Was do sprawdzenia, ile zapłacicie za ubezpieczenie na https://moje.pzu.pl;) Jeśli wolicie spotkać się z agentem i porozmawiać o polisie, to na spotkanie możecie umówić się tu: https://bit.ly/2LgSQ6b :D


W temacie: odszkodowanie z PZU - pieniadze sa przed komisja ??

04 marzec 2019 - 06:20

Zabierz na wizytę u lekarza całą dokumentację medyczną z przebiegu leczenia, powiedź mu o wszystkich swoich dolegliwość, które masz po operacji. Jeśli masz dodatkowe dokumenty od innych lekarzy, również możesz je przedstawić. Lekarz zbada Cię dokładnie i przeanalizuje historie leczenia i będzie mógł wydać decyzję o tym, jak duży jest uszczerbek na zdrowiu. 


W temacie: Wypadek w pracy i ubezpieczenie PZU Plus

08 luty 2019 - 06:28

To teraz kończy mi się L4 więc złożyć zaraz po zwolnieniu, a po zabiegu za ok 1.5 roku poraz kolejny rozumie?

Tak, sprawę związaną z uszczerbkiem na zdrowiu zgłoś proszę już teraz, a zabieg zarejestruj po jego zakończeniu. W przypadku ZUS'u skontaktuj się proszę bezpośrednią z nimi.