Skocz do zawartości


Ekspert PZU

Rejestracja: 24 mar 2015
Poza forum Ostatnio: wrz 26 2019 06:03
-----

Moje posty

W temacie: Ubezpieczenie OC - auto firmowe

17 wrzesień 2019 - 09:19

@dante80
Cena zależy od wielu czynników (np. wielkość silnika czy  lokalizacja). Jeśli chcesz ubezpieczyć auta firmowe, to zachęcam do kontaktu z naszym agentem. Sprawdzi on szczegóły, poinformuje o ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz obliczy koszt polisy. Lista naszych pracowników dostępna jest na stronie - https://www.pzu.pl/k...zial-lub-agenta
A spotkanie umówisz tu - https://www.pzu.pl/k.../umow-spotkanie
Pozdrawiam!


W temacie: Odszkodowanie za operację w PZU

10 wrzesień 2019 - 10:35

Witam serdecznie, 12 dni temu miałam operację kolana. Nieszczęśliwie spadlam z taboretu i zlamalam podstawę kości piszczelowej i klykiec boczny. Operacja polegała na wystawieniu płytki LCP i przeszczepów kostnych żeby doprowadzić kolano do stanu sprzed wypadku. Mam dwie polisy w PZU jedna u siebie w pracy PZU plus (65zl) druga w pracy mojej mamy (45zl) zgłosiła szkody w PZU. Czy w tej sytuacji mogę liczyć na.odszkodowanie i jaki mógłby to być uszczerbek na zdrowiu? Dodam że narazie mam l4 na 6 tyg. Ale na tym się napewno nie skonczy. Nie mogę chodzić do pracy a w związku z tym mam niską wypłatę, nie wspomnę o trudnościach w codziennym funkcjonowaniu.
Serdecznie dziękuję za odpowiedz

 

 

Agnieszko, jeśli Twoje polisy obejmują zarówno wypadek, jak i operację, powinnaś zgłosić w PZU 4 sprawy. Świadczenie za operację możesz otrzymać już teraz, jeśli znajduje się ona na liście zabiegów objętych ubezpieczeniem. W przypadku wypadku, ustalenie trwałego uszczerbku, który jest konieczny do podjęcia decyzji o wypłacie świadczenia, możliwe jest najczęściej po zakończeniu leczenia. Gdy PZU otrzyma pełną dokumentację medyczną, możliwe będzie ustalenie kwoty wypłaty.


W temacie: PZU wypłata za roszczenie

28 sierpień 2019 - 08:16

Witam,

Orientuje się ktoś czy jest możliwość żeby PZU wypłaciło pieniądze za roszczenie w gotówce (np. przekazem pocztowym) zamiast na konto?

Podczas wypełniania roszczenia w systemie PZU przy wyborze Sposobu wypłaty jest opcja "inne", ale nie wiem czy to może być gotówka.

Ktoś miał taką sytuację może?

 

Hej, jeśli nie masz konta bankowego, to możesz wybrać opcje wypłaty w kasie banku Pekao. W jego placówce będziesz mógł odebrać pieniądze.


W temacie: PZU - dokumenty do wypłaty po śmierci

08 sierpień 2019 - 15:31

Pani Ilono, zależy jakim ubezpieczeniem była objęta Pani mama. Zazwyczaj wymagamy wspomniany akt zgonu, dokument tożsamości oraz dyspozycję wypłaty (np. numer konta bankowego).
Gdy dokona Pani zgłoszenia, to nasz pracownik skontaktuje się z Panią i poinformuje o wymaganych dokumentach. Informację jak to zgłosić znajdzie Pani na stronie - https://www.pzu.pl/k...e-lub-zdarzenie


W temacie: Zmiana ubezpieczyciela a odszkodowanie

24 lipiec 2019 - 09:04

Witam. 

W firmie mamy grupowe ubespieczenie. W czerwcu zmieniliśmy je z Generali na PZU. Czy mogę się ubiegać o odszkodowanie w PZU za zabieg hirurgiczny z marca kiedy byłem jeszcze w Generali. Wtedy generali wypłaciło tylko za pobyt w szpitalu.

 

Witaj Galla83, ubezpieczenie grupowe nie będzie działało wstecz. Jeśli byłeś w szpitalu, gdy polisa w PZU jeszcze nie obowiązywała, nie otrzymasz świadczenia.