Skocz do zawartości


jurek1970

Rejestracja: 19 lut 2015
Poza forum Ostatnio: sie 31 2015 09:10
-----

Moje posty

W temacie: Jak urządzić gabinet lekarski?

31 sierpień 2015 - 09:12

oprócz urządzania gabinetu trzeba pomyśleć nad utylizacją odpadów medycznych. Odpady medyczne powinny być odpowiednio segregowane, składowane, przechowywane i utylizowane. Do utylizacji odpadów trzeba mieć podpisaną umowę ze stacją sanitarno-epidemiologiczną www.nowista.pl którą będzie zabierać ze szpitala, z przychodni czy z gabinetu lekarskiego odpady i je odpowiednio utylizować.


W temacie: Sprawdzone biuro rachunkowe slask

28 sierpień 2015 - 08:50

ja korzystam z biura http://www.plus.katowice.pl/ z Katowic. Oni bardzo mi pomagają w prowadzeniu mojej firmy. Załatwiają wszystkie sprawy rachunkowo-księgowe. Wszystko jest bardzo dobrze prowadzone. Bardzo jestem z nich zadowolona.


W temacie: Wyposażenie Biura Rachunkowego

24 sierpień 2015 - 08:46

firma http://www.swisspol.com.pl/ z Gliwic oferuje wyposażenie biura w sprzęt drukujący, w kserokopiarki, faksy i drukarki. Oferuje dzierżawę sprzętu drukującego w konkurencyjne cenie oraz serwis urządzeń oraz duży wybór materiałów eksploatacyjnych.


W temacie: kuchnia gazowa restauracyjna czteropalnikowa i piec do pizzy

21 sierpień 2015 - 13:55

duży wybór sprzętów kuchennych do restauracji znajdziecie w sklepie http://gastromarathon.pl/. Oni mają sprzęty do wyposażenia gastronomii. U nich kupicie najlepsze urządzenia, znanych producentów w przystępnych cenach.


W temacie: hala produkcyjna

20 sierpień 2015 - 09:59

jeśli szukacie taśm transportujących i transportowych oraz pasów napędowych to w firmie http://tapeservice.wroclaw.pl/ takie znajdziecie. Firma oferuje duży wybór profesjonalnych urządzeń do wyposażenia hali produkcyjnej w takie taśmy. Firma oferuje również pełny serwis urządzeń.