Skocz do zawartości


miiisiek

Rejestracja: 29 sty 2015
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 11:02
-----

Moje posty

W temacie: Biżuteria

wczoraj, 11:04

Teraz tego pełno, ale obawiam się, że może to nie być dobry pomysł, patrząc na to, że najczęściej takie rzeczy kupują osoby mające niewiele wspólnego z patriotyzmem. Poza tym patriotyzm powinno się mieć w sercu, a nie na palcu, szyi czy gdziekolwiek indziej.

Moim zdaniem biżuterię warto też kupować w lokalnych zakładach jubilerskich. Na przykład w Lublinie na rynku jest taki fajny rodzinny sklep jubilerski. Tutaj macie dane kontaktowe:

Jubiler Lublin

http://www.jubiler-zietek.pl/

Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 2
20-002 Lublin
woj. lubelskie
Telefon:
081 532 21 92


W temacie: Wakacje zimowe - gdzie warto?

wczoraj, 11:03

Trochę śmiesznie to brzmi.. 


W temacie: materac do łóżka

wczoraj, 11:02

Jak szukacie dobrego materaca antyalergicznego dla swojego dziecka to materac lateksowy antyalergic covers model ml1 będzie tutaj dobrym wyborem. Moje dziecko go ma, posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i nie chłonie wilgoci ani zapachów.

Pozytywna opinia tego instytutu z tego co wiem dużo znaczy. 

A znacie może te materace termoelastyczne https://salonsnu.pl/...termoelastyczne - są wykonane z pianki, która dostosowuje się kształtem także do temperatury ciała. 


W temacie: materac do łóżka

wczoraj, 11:01

Cena nie zawsze idzie w parze z jakością, ale rzeczywiście często jest tak, że droższy materac jest lepszy. Ja ostatnio za mój (140x200) zapłaciłem 1500zł i jest naprawdę świetny i dobrze dopasowuje się do ciała,a  tańsze materace były straszliwie twarde.

Tak, moim zdaniem to rozsądna cena za materac. Nawet wcale nie tak wiele. 


W temacie: zakup mebli

wczoraj, 11:00

A jak waszym zdaniem sprawdza się zakup mebli systemowych? Wolicie tego typu z sieciówek czy może bardziej tego typu meble na wymiar https://dynarekmeble...eble-na-wymiar/