Skocz do zawartości


Arniq

Rejestracja: 24 sty 2015
Poza forum Ostatnio: paź 10 2017 11:38
-----

Moje posty

W temacie: Dekoracja Domu

10 październik 2017 - 11:38

Mnie jakoś fototapety nie przekonują. Ale to rzecz gustu. Ja mam u siebie ozdobny karnisz. Własnie takie dodatki nadają klimatu w mieszkaniu. Czasem naprawdę nie potrzeba wiele aby przyozdobić wnętrze. Dekoracyjne karnisze znajdziecie w sklepie https://decodesign.com.pl/karnisze-14 . Mają duży wybór karniszy metalowych o różnych wzorach i kolorach. 


W temacie: Wyposażenie biura

10 październik 2017 - 11:26

Ja mam biuro w domu więc nie potrzebowałem jakiegoś specjalnego wyposażenia. Biurko  i szafkę na dokumenty kupiłem przez neta ze sklepu Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/biurka , krzesło ergonomiczne tez w sieci kupiłem. Generalnie najważniesze aby biuro było urzadzone funkcjonalnie. 


W temacie: hala produkcyjna

01 październik 2017 - 11:31

Na hali produkcyjnej jest z reguły mnóstwo maszyn i urządzeń, które muszą działać bezawaryjnie i nieprzerwanie. Ważna w tym wypadku jest konserwacja i odpowiednia obsługa. Aby zapewnić niezawodność i ciągłość działania trzeba dbać o odpowiednie nasmarowanie elementów maszyn. Do tego celu najlepiej sprawdzają się produkty Castrol. Szeroki wybór olejów i smarów przemysłowych oferuje firma Onico http://www.onico-oil.pl/. Można u nich zamówić te produkty w bardzo korzystnych cenach. 


W temacie: Obróbka skrawaniem

01 październik 2017 - 11:26

Usługi obróbki skrawaniem oferuje Promet http://prometobrabia...nty-obrabiarek/ . Ja często korzystam z ich usług. Kupowałem również od niech sprzęt bo także mają w sprzedaży używane urzadzenia do obróbki metalu. Prace wykonują szybko i solidnie. Ani razu nie zdarzyło mi się reklamować wykonaną usługę. 


W temacie: Jakie okna wybrać do domu

12 wrzesień 2017 - 11:05

Najlepiej sprawdzają się okna PVC. Są tanie i trwałe. Ponadto mozna wybrac sobie dowolny kolor ramy - nie musi być to zwykłe białe okno. Ja zamawiałem okna od firmy Ekoplast http://www.ekoplast-...logia-v-perfect . Zdecydowałem się na okna wykonane w technologii v-perfect - cechuje je wytrzymałość i wysoka estetyka.