Skocz do zawartości


Latawiec

Rejestracja: 17 sty 2013
Poza forum Ostatnio: cze 24 2018 13:57
-----

#1310975 EWIDECJA CZASU PRACY KIEROWCY

Napisane przez Latawiec w 27 kwiecień 2014 - 20:05

Kolego PrzPrz,
uprawia Kolega filozofię stosowaną i maruderstwo pospolite.

Jedno pytanie:
Przy ilu kontrolach ITD lub PIP w przedsiębiorstwach Kolega był?


#977558 EWIDECJA CZASU PRACY KIEROWCY

Napisane przez Latawiec w 29 grudzień 2013 - 15:29

Panowie a czy zgadzacie się z tym:

http://www.experto24...y-kierowcy.html

 

?

 

 

Bo ja nie.




#968696 EWIDECJA CZASU PRACY KIEROWCY

Napisane przez Latawiec w 25 listopad 2013 - 14:42

Obiecane odpowiedzi:

1. Czy jakiś artykuł każe kierowcy oddawać tarczki do firmy?..a  z pierwszym - wynika ono z art 14 3821 - skoro przedsiębiorstwo ma przetrzymywać przez 12 miesięcy, to ma odbierac od kierowców wykresówki jak również odczytywać kartę kierowcy, a kierowca ma umożliwić spełnienie tego warunku, czyli oddawać wykresówki i udostępnić swoja kartę.

2. Który artykuł mówi o tym, że kierowca ma podczas kontroli mieć dokumenty na 28 dni?Art. 15 rozp 3821/85.

3. Który artykuł nakazuje firmie przechowywanie tarczek przez 12 miesięcy?Art. 14 rozp 3821/85.

4. Który artykuł mówi o tym, że kierowca ma mieć ukończone szkolenia aby mógł jeździć w transporcie?Art. 39 ustawy o transporcie drogowym.

5. Który artykuł mówi o konieczności prowadzenia ewidencji czasu pracy?Art. 25 ustawy o czasie pracy kierowców.

6. Który artykuł w ogóle nakazuje korzystanie z wykresówek?Art. 15 rozp 3821/85.

 

Proszę o korektę jeśli coś jest źle... w żadnym przypadku nie występuję rozp 561 - czy tak ma być?