Skocz do zawartości


stefanka

Rejestracja: 13 sty 2013
Poza forum Ostatnio: mar 27 2013 14:59
-----

Moje posty

W temacie: ubezpieczenie na życie

24 marzec 2013 - 11:28

No właśnie zauważyłam nawet wśród swoich znajomych, że ludzie często się ubezpieczają i nie znają dokładnie zakresu swojego ubezpieczenia, albo nie pamiętają, że dane zdarzenie również podlega wypłacie odszkodowania. Wiadomo, że to też kwestia ustalenia szczegółów z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej, ale to w naszym interesie jest zapoznać się dokładnie z ofertą.Ostatnio dość głośno się mówi o ubezpieczeniach ochronnych w przypadku nowotworu, nie wiem czy zauważyliście. Podkreśla się pozytywne atuty ubezpieczenia, ale także przypomina o koniecznej profilaktyce.

Wczoraj w telewizji mignęła mi właśnie ta reklama. Masz na myśli kampanię "Rakowi wspak"? Uważam, że to ubezpieczenie na wypadek nowotworu jest warte uwagi. Sama się nad nim zastanawiam. Lepiej dmuchać na zimne, zwłaszcza, że w mojej rodzinie nowotwór już się pojawił...

W temacie: leczenie w uzdrowisku

01 marzec 2013 - 11:11

do uzdrowiska można jechać zarówno ze skierowaniem od lekarza (ale wiadomo ile się teraz czeka) jak i oczywiście na własną rękę- prywatnie

W temacie: ubezpieczenie na życie

21 luty 2013 - 13:22

Czytałam warunki umowy dodatkowej ona i on w 'sposób na przyszłość', że konieczna jest wizyta u lekarza orzecznika w sytuacji, kiedy potrzebują stwierdzenia, czy zdiagnozowana choroba nowotworowajest objęta ubezpieczeniem. Wizyta odbywa się w wyznaczonych przez nich placówkach medycznych na ich koszt.

Ja dowiadywałam się, że ta umowa dodatkowa oprócz wypłaty pieniędzy na różnych etapach choroby zawiera również szeroki pakiet assistance, który zapewnia pomoc osobie ubezpieczonej a także jej rodzinie (m.in wsparcie psychologa, opieke na dziećmi, transport medyczny)

W temacie: ubezpieczenie na życie

17 luty 2013 - 11:02

przy zakupie ubezpieczenia zawsze wypełnić trzeba specjalnie przygotowaną ankietę medyczną. Co raz częściej jest jednak tak, że występuje w wersji skróconej.

W temacie: ubezpieczenie na życie

09 luty 2013 - 12:49

Wiadomo. Te wszystkie haczyki w umowach... Przeciętny człowiek może się w tym wszystkim po prostu pogubić.