Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Tymek85

Rejestracja: 25 maj 2021
Poza forum Ostatnio: cze 02 2021 11:30
-----

Moje posty

W temacie: czas wolny

02 czerwiec 2021 - 11:32

Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Na studia mam do oddania projekt dotyczący architektury miejskiej w miastach woj. dolnośląskiego. Utknąłem niestety na ławkach. Znalazłem jedynie jednego producenta https://fulco.pl/kategorie/lawki. Czy znacie innych producentów architektury miejskiej, które swoje produkty rozprowadzają w województwie dolnośląskim.  Niedługo deadline i mega potrzebuję pomocy.


W temacie: Potrzebuję dobrego prawnika

02 czerwiec 2021 - 11:24

hej


W temacie: prezenty

25 maj 2021 - 11:26

Ja w przypadku prezentów lubię pójść w klasykę. Dla najbliższych znajomych i rodziny robię albumy fotograficzne. Każdy z Was ma pewnie mnóstwo wspólnych fotek na telefonie, które ostatecznie w ciągu kilku lat albo się zagubią, albo odejdą w zapomnienie. Ja zawsze przed urodzinami danej osoby przeglądam moje zasoby, wywołuje zdjęcia i robię mini album np. z ostatniego roku. Takie pamiątki zostają na lata!

Najlepsze do tej pory albumy pod względem ceny i jakości znalazłem na https://www.albumyfoto.pl/. Polecam z całego serca ;)


W temacie: Ekologiczne produkty

25 maj 2021 - 11:02

Hej, jeżeli znajduje się na forum ktoś z małym dzieckiem to szczerze polecam https://www.ekomaluc...warki-1496.html. Jestem osobą łatwo panikującą, w szczególności w przypadku mojego dzieciaka. Dzięki tym tabletkom mogę przynajmniej spać spokojnie wiedząc, że mój chłopak nie zatruje się żadnymi nieodpowiednimi środkami chemicznymi z talerzy ze zmywarki. Polecam serdecznie, bo oprócz tego, że są ekologiczne i przystosowane do dzieci to naczynia są czyściutkie i pięknie pachną.