Skocz do zawartości


BarbaraGruszka

Rejestracja: 13 lis 2014
Poza forum Ostatnio: sty 17 2018 12:14
-----

Moje posty

W temacie: Praca za granicą

31 październik 2017 - 13:18

Jasne,że tak.Ale jeśli ktoś szuka pracy za granicą to znaczy, że nie znalazł satysfakcjonującego zatrudnienia w kraju. Prosta sprawa. Praca za granicą tak na marginesie ma wiele plusów

zdobycie doświadczenia

poprawa umiejętności językowych

dobre zarobki

 

polecam Szwajcarię. Pracy jest sporo, płąca bardzo wysoka. Jednakże szukajcie kontaktu bezpośrednio z pracodawcami szwajcarskimi. Na przykład tutaj:

https://cvspot.pl/

Pośrednicy pobierają duże pieniadze. 


W temacie: Pożyczka przez Internet, na co uważać?

31 październik 2017 - 10:57

Na kilka rzeczy:

na oprocentowanie pożyczki

na dodatkowe opłaty takie jak opłata manipulacyjna czy prowizja

oraz na to jakie firma ma monity  ( czasami zdarza sie,że zapomnimy o spłacie raty i taki monit przypominający może byc bardzo wysoki.....).

 

Warto jest również rozejrzeć się za promocjami pożyczek prywatnych. Niektóre z nich bywają naprawde korzystne. Przykładem tutaj jest moneyman: https://www.moneyman.pl/

1600 zł za darmo na 2 miesiące. 


W temacie: Projekt kuchni: jakie meble wybrać?

30 październik 2017 - 11:39

Zastanawiałam sie kiedyś nad meblami na wymiar. Ogólnie świetnie to wyglada. Ostatecznie jednak nie zdecydowalismy się  racji.... wysokiej ceny. Przekalkulowaliśmy sobie to wszystko i jednak doszliśmy do wniosku,że na razie nie mozemy sobie na to pozwolić. Chygba czułabym wyrzuty sumienia jak wydałabym cała kasę na kuchnię:)
Meble mamy takie:
Zestaw_Slider_new.png
proste jasne meble z lakierowanymi frontami. Zamawialiśmy je w OBI. Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo pomimo niskiej ceny są wykonane naprawdę porzadnie.

W temacie: Co zrobić, żeby oszczędzanie przyniosło efekty?

13 wrzesień 2017 - 10:30

Musisz zrobić sobie kalkulacje wydatków. Spisywać przez miesiac ile wydajesz i na co wydajesz Takie zestawienie jest dobre poniewaz pozwoli Ci skontrolować na co tak naprawdę wydajesz najwięcej pieniędzy....

 

No i zastanów się nad jakimś dobrym kontem osobistym:

http://www.tanie-kon...ont-osobistych/

 

Najlepiej z oprocentowaniem. Tak abyś miesięcznie mogła na nie przelewac sumkę, która chciałabyś oszczędzić. 


W temacie: Języki obce w rachunkowości, księgowości

13 wrzesień 2017 - 09:14

Moim zdaniem najważniejszym i podstawowym językiem, którego warto jest się uczyć jest angielski. Wiele osób zna podstawy ale tak naprawdę aby poznać go całkowicie i na dobrym poziomie trzeba przeznaczyc dużo czasu na naukę. Angielski wbrew pozorom nie jest taki prosty.

 

Bardzo dobrą szybką metode nauki daje szkola Speak up: https://speak-up.pl/pl/oferta

 

Własnie tam uczyłam się angielskiego ( kiedyś bylam przekonana, ze nie mam talentu do nauki języka ale w szkole udało mi się go poznać na całkiem dobrym poziomie....).