Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ida4

Rejestracja: 12 maj 2021
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 11:31
-----

Moje posty

W temacie: Produkty CBD

wczoraj, 11:33

CBD występuje także w postaci hashu do waporyzacji. Taki waporyzator możesz zamówić sobie w sklepie internetowym https://lokalnyziela...ory/fenix-mini/. Uważam, że warto poczytać więcej o właściwościach CBD. Ma ono świetny wpływ na cały nasz organizm.


W temacie: sprzątanie w firmie

wczoraj, 11:32

Warto zaopatrzyć się też w potrzebny sprzęt do sprzątania. Mam na myśli na przykład profesjonalne odkurzacze piorące: https://erpixkarcher...urzacze-piorace. Z pewnością ułatwią Wam sprzątanie.


W temacie: Maseczki w pracy - jakie są przepisy?

wczoraj, 11:25

Moim zdaniem zakup maski antysmogowej to bardzo dobra opcja. Takie maski znajdziecie na przykład tutaj: https://dragonmask.p...casual-ii-black. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich właściwości. Pamiętajcie o regularnej wymianie filtra.


W temacie: Jak urządzić siłownię w domu?

29 lipiec 2021 - 12:25

Pomyśl też o odpowiedniej suplementacji organizmu. Poczytaj sobie na przykład o takich kwestiach jak kreatyna kiedy brać: https://swiatsupli.p...-brac-kreatyne/. Czytałam o wielu pozytywnych aspektach takiej suplementacji.


W temacie: kosmetyki

28 lipiec 2021 - 11:55

Warto także wziąć pod uwagę zakup produktów konopnych. Wiele z nich znajdziecie w sieci - na przykład takie różne kosmetyki konopne: https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/. Uważam, że warto wypróbować.