Skocz do zawartości


ramona

Rejestracja: 20 paź 2014
Poza forum Ostatnio: sty 30 2020 00:07
-----

Moje posty

W temacie: samochód za gotówkę czy leasing

29 styczeń 2020 - 00:44

też w fimie mamy duzo przejazdów, był pomysł auta ale koszt jak dla młodej firmy za duży. Na razie zamawiamy w freeNow i jest ok, tanio i nie mamy problemów. Mają sporo aut i kierowcy są spoko.


W temacie: firma taksówkarska

29 styczeń 2020 - 00:21

Zaczęliśmy wspólpracę z freeNow, jak na razie zero problemów, szybko podstawiają auta, mają kilka ciekawych rozwiązań dla biznesu i aut mają dużo a to też ważne, bo nie czeka się dużo na przejazd


W temacie: kupno nieruchomości

28 grudzień 2019 - 21:25

Co myślicie o Ożarowie mazowieckim jako miejscu do zakupu mieszkania? Porównuję ceny w Warszawie a pod i jest spora różnica, na pewno w ożarowie mogłabym sobie pozwolić na coś większego, albo duże mieszkanie, albo segment. Znacie jakiegoś dobrego dewelopera stamtąd?

Dobre opinie słyszałam o Home premium, juz kilka inwestycji mają oddanych w Ożarowie to możesz sobie zobaczyć na żywo jak to wygląda. A miejscowość fajna, dobra infrastruktura i dojazdy do stolicy


W temacie: dobry warsztat

22 październik 2019 - 15:00

Tylko i wyłącznie ASO, aktualnie jestem po przeglądzie i wymianie oleju https://m.exactag.co...osobowe_serwis

poszło szybko i sprawie, cena przystępna dla kieszeni, wolę jeździć do zaufanego miejsca.


W temacie: Czy inwestowanie w nieruchomości nadal się opłaca?

22 październik 2019 - 14:58

Nieruchomości będą się zawsze opłacały, też myśle o czymś w okolicach Warszawy teraz do mieszkania potem albo do wynajęcia albo na sprzedaż. W Ożarowie Mazowieckim chwalony jest Home premium, chyba cos mają znów oddawać za jakiś czas i poważnie sir zastanawiam nad zakupem. Większość rodziny się osiedliła w stolicy albo w okolicach, często też z pracy muszę jeździć, a na pewno tez w duzym mieście to i dla dzieci lepsze perspektywy.