Skocz do zawartości


patiks

Rejestracja: 19 paź 2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 15:18
-----

Moje posty

W temacie: Jaki hosting pod firmową stronę?

dziś, 15:21

Strona firmowa prawdopodobnie nie wykorzysta nawet kilku GB transferu - poważnie piszę. Bo niby w jaki sposób, miała by to zrobić? Zazwyczaj składa się z treści i zdjęć, a ma maksymalnie kilkadziesiąt odwiedzin dziennie. Tak więc specjalnego obciążenia nawet nie jesteście w stanie sobie zorganizować. 


W temacie: Jaki system do zarzadzania firmą produkcyjno-usługową?

21 czerwiec 2017 - 06:45

Pod produkcję i magazyn Berberis w wersji Minima będzie zbyt słaby. Tylko wyższa wersja będzie miała sens, ale to musicie zerknąć na porównanie funkcji - https://bms.krakow.p...anie-produktow/i wtedy sami oceńcie, których parametrów faktycznie potrzebujecie. Część pozycji może być średnio zrozumiała, ale radzę wtedy zapoznać się z ich podręcznikiem. Tam macie wszystko dokładnie opisane. 


W temacie: Jaki CRM dla małej firmy?

19 czerwiec 2017 - 06:44

Wybierając system bazujcie głównie na tym, co można wyczytać o tutaj - https://bms.krakow.p...anie-produktow/A macie tam w zasadzie wszystko podane. Ogólnie - chodzi o dopasowanie pakietu, który będzie odpowiedni pod waszą działalność, bo tak naprawdę nie ma sensu inwestowanie w funkcje, których nigdy nie wykorzystajcie. Stawiajcie na to, co na bank będzie miało u was zastosowanie. 


W temacie: kiedy najlepiej sprzedać używany samochód?

14 czerwiec 2017 - 13:09

Wystawiajcie te ogłoszenia na Ogis. Zainteresowanie jest bardzo duże, mają dużo odwiedzających, ale przede wszystkim masz to wszystko za darmo. W przypadku starych aut, płacenie po kilka dyszek za wystawienie ogłoszenia jest po prostu głupotą. A tutaj jednak to wystawienie samochodu przynosi korzyści np. ogłoszenie trafia na FB - widzą je wasi znajomi ich znajomi, zakładając oczywiście, że przez FB się logujecie.


W temacie: gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży używanego auta?

12 czerwiec 2017 - 13:22

Ogis, chyba już nawet było. Ogłoszenie wystawiasz całkowicie za darmo. Z automatu ono później trafia na fejsa - o ile przez FB sie zalogujesz. Tutaj bez żadnej kasy docierasz do mnóstwa osób. Płatne serwisy zazwyczaj nie mają sensu, bo i tak nic z tej płatności specjalnie nie wynika. Klienta znaleźliśmy przez darmowy serwis.