Skocz do zawartości


patiks

Rejestracja: 19 paź 2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:08
-----

Moje posty

W temacie: gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży używanego auta?

dziś, 13:12

Zdecydowanie najlepiej to ogarnąć przez Ogis. Ogłoszenie wystawiasz za darmo, a zainteresowanie jest. Jeśli już masz auto wystawione na Allegro, to masz łatwiej, to wystarczy mieć zintegrowanego Ogisa z Allegro i wtedy aukcja automatycznie wskakuje również na Ogisa - bez płacenia kasy i powtórnego wystawiania. I radzę przede wszystkim próbować z darmowymi sposobami na sprzedaż auta.


W temacie: Jaki leasing wybrać?

dziś, 10:44

Patrzcie tutaj - http://leasing24.poznan.pl/

Rozmawiajcie z Filipem. Finansowanie załatwi pod każdy przypadek klienta, nie ma z tym żadnych problemów.

Ale to jest zawsze kwestia indywidualnej analizy. Ogólnie - każdy klient bez większych problemów może takie finansowanie uzyskać, nawet mając negatywny BIK i wiele innych minusów. Wszystko zależy od was. 


W temacie: terminal płatniczy - dodatkowe funkcje

22 wrzesień 2017 - 11:25

U nas w firmie eService obsługuje terminale płatnicze i jak dotąd nie ma żadnych problemów. Zresztą - przez lata te terminale mocno rozwinęli, były nie raz wymieniane, a ogólnie - nie pojawiają się żadne problemy z usługą tego.


W temacie: Prezent dla żony

22 wrzesień 2017 - 10:33

O ile lubi takie klimaty, to czemu nie - https://prezentmarze...etamorfoza.html

Można też spa, jakiś relaks, weekend, ewentualnie kurs tańca... A ogólnie super prezent można dobrać pod każdy budżet, nawet za kilka dyszek coś fajnego znajdziecie.


W temacie: Jaki CRM dla małej firmy?

22 wrzesień 2017 - 06:32

Może nie banalnie, bo jednak trzeba zrozumieć poszczególne moduły, wiedzieć jak wprowadza się w poszczególnych dane i nie tylko. I jedni to rozumieją w zasadzie od razu, inni potrzebują trochę testów, ale ogólnie nikt w naszej firmie nie miał problemów z opanowaniem Berberis. Oczywiście piszę tutaj o podstawowych modułach, a nie opcjach zaawansowanych. Ogólnie wygląda to jak na razie naprawdę w porządku.