Skocz do zawartości


patiks

Rejestracja: 19 paź 2014
Poza forum Ostatnio: lut 21 2018 10:56
-----

Moje posty

W temacie: Jakie oprogramowanie do zarządzania firmą?

21 luty 2018 - 07:31

Berberis dla nas był poważnym krokiem dla odmiany sytuacji naszego biznesu. W zasadzie dał diametralną zmianę, ale oczywiście - to wymaga dopasowania wersji systemu. Nie chodzi o to, żeby płacić za system, z którego nie skorzystacie. Tutaj ma się pojawić po prostu solidna optymalizacja i dopiero wtedy możecie oczekiwać korzyści. A odpowiedzialne korzystanie naprawdę zdecydowanie polepsza wyniki.

W temacie: Jak kupić podręczniki szkolne przez Internet?

16 luty 2018 - 12:16

Livro - w zasadzie we wszystkich rankingach jakie widzieliśmy w ostatnim czasie oni albo wygrywali, albo byli na podium. Nie chodzi tylko o cenę, ale również o jakość obsługi czy dostępność książek. A zresztą - każdy może sobie sam porównać tytuł dowolnej książki i ocenić, gdzie warto ją kupić.

W temacie: Prezenty świąteczne - upominki biznesowe

14 luty 2018 - 11:27

Pakiety z Prezent Marzeń np. jazda wypasioną furą. Przecież to już konkret.

Nie ma sensu wydawanie większej kasy na prezenty, a przynajmniej w tematach biznesowych takim prezentem zrobicie już spore wrażenie. Jak sądzicie? 


W temacie: Prezent dla chlopaka

14 luty 2018 - 08:34

Jakieś pomysły ze zdjęciem, coś z Empik Foto.

Może kubek, może poduszka, albo jakaś fotoksiążka z waszego związku?

Nie znam człowieka, ale przynajmniej w naszym otoczeniu takie prezenty zawsze się sprawdzają. 


W temacie: ENOVA ERP

13 luty 2018 - 07:21

Berberis jest solidnym systemem. Znacie? Pracujemy na nim od dosyć dawna, działa on niezawodnie, ma różne wersje. I to już kwestia dopasowania przez was właśnie odpowiedniej wersji tego systemu. Praca na Berberis jest komfortowa - w zasadzie usprawnia całokształt działalności i to jest widoczne dosyć szybko.