Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

konmalki

Rejestracja: 16 paź 2014
Poza forum Ostatnio: kwi 19 2016 10:44
-----

Moje posty

W temacie: kiedy najlepiej sprzedać używany samochód?

01 kwiecień 2016 - 10:11

Myślę, że trzeba przede wszystkim sprzedawać wtedy, kiedy samochód jest jeszcze całkowicie sprawny i wygląda świetnie. Ja sprzedałem po dwóch latach. Miałem takiego pięknego citroena i udało mi się za nie dostać całkiem niezłe pieniądze.


W temacie: Kredyt gotowkowy

21 marzec 2016 - 10:12

Masz sto procent racji. Ja wszystko sprawdzałem dokładnie, a chwilówkom nie ufam. Najlepiej porównać wszystkie kredyty w odpowiedniej porównywarce. Money sprawdza się naprawdę świetnie. Wygląda to tak: http://direct.money....edytygotowkowe/. Świetnie jest tam wszystko widoczne i szybko można wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.


W temacie: sprzedaż towaru bez faktur zakupu

16 marzec 2016 - 21:29

Wszystko zależy, jaki to jest towar i ile go jest. Jeśli na przykład wystawisz coś na sprzedajemy.pl , to później kontaktujesz się bezpośrednio z ludźmi i umawiasz się na sprzedać. Ja raczej nie miałem żadnego problemu ze sprzedażą. Świetne jest też to, że portal jest darmowy i ma tak wielki zasięg.


W temacie: projekt i wykonanie hali produkcyjnej

04 marzec 2016 - 14:21

W naszej hali zastosowaliśmy takie posadzki:

 

posadzki-betonowe-wroclaw.jpg

 

Jesteśmy zadowoleni, bo trzymają się już świetnie kilka lat i nie pojawiają się żadne pęknięcia.


W temacie: Odpowiedni ubiór a szansa na awans

17 luty 2016 - 11:03

Myślę, że w wielu przypadkach tak jest. Z tego powodu warto poczytać o stylu sophisticated, czyli połączeniu luksusu i elegancji. Na pewno uda nam się w ten sposób zrobić dobre wrażenie.