Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

KarolinaPL

Rejestracja: 04 lut 2021
Poza forum Ostatnio: wrz 13 2021 22:10
-----

Moje posty

W temacie: Drukarnia, niska cena i dobra jakoś?

13 wrzesień 2021 - 22:11

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości produktów oferuje także drukarnia https://www.aaprint.pl/oferta/. Ja często zamawiam stamtąd ulotki, katalogi, gazetki i plakaty. Dzięki nim promuję własny biznes w swoim mieście. Osobiście uważam, że jest to bardzo skuteczna i tania forma reklamy.


W temacie: Praca bez szkolenia bhp

13 wrzesień 2021 - 11:10

Ja uważam, że jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ze strony pracodawcy. Każdy pracownik powinien zostać odpowiednio przeszkolony. W moim zakładzie pracy okresowe szkolenia BHP wykonuje firma https://4telpartner..../szkolenia-bhp/. Posiadają w tym zakresie wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.


W temacie: Kserokopiarka w biurze

13 wrzesień 2021 - 09:16

Ja posiadam w biurze profesjonalną kserokopiarkę Konica Minolta od firmy https://adlers.com.p...konica-minolta/. Urządzenie jest wyposażone m.in. w funkcję kopiowania i wydruku oraz opcje skanowania i faksowania. Kserokopiarka znacznie przyśpiesza naszą pracę i sprawia, że jest ona łatwiejsza i bardziej komfortowa.


W temacie: Gdzie szukać pracy?

22 sierpień 2021 - 17:27

Ja przez długi czas szukałam pracy przez internet, ale niestety nie znalazłam nic ciekawego. Ostatecznie zgłosiłam się do agencji zatrudnienia: https://kowsenpol.pl...a-cudzoziemcow/. Jestem z Ukrainy, dlatego było to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pracownicy agencji pomogli mi także w uzyskaniu karty pobytu i zakwaterowaniu w Polsce. Pracuję tutaj już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.


W temacie: Reklama firmy

20 sierpień 2021 - 16:51

A zastanawiałeś się nad odzieżą reklamową? Jest to bardzo ciekawa i praktyczna forma reklamy. Dla mnie nadruk na koszulkach i bluzach wykonuje firma https://www.minicom....dziez-reklamowa. Zajmują się także haftem komputerowym oraz drukiem wielkoformatowym. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.