Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

małgo.kupiec

Rejestracja: 30 gru 2020
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 06:16
-----

Moje posty

W temacie: Prezent na komunię - co kupić?

03 styczeń 2021 - 18:59

Mąż jako chrzestny w zeszłym roku kupował quada w tym sklepie https://moto-pelikan.pl/ W tym roku ja mam komunię chrześnika, ale muszę jeszcze podpytać rodziców, o czym marzy :) 


W temacie: transport

30 grudzień 2020 - 23:26

Tylko z Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl/. Sprawdzona firma - rzetelna i terminowa. Priorytetem jest dla nich profesjonalna obsługa Klienta i punktualność, co bardzo doceniamy. 


W temacie: dobry warsztat

30 grudzień 2020 - 23:24

Auto Matraszek w Markach. Bardzo dobry serwis z szerokim zakresem wykonywanych usług - od napraw mechanicznych, przez prace blacharsko-lakiernicze, przeglądy okresowe, serwis klimy, aż po auto detailing. Wysoka jakość świadczonych usług, obsługa sprawna, uczciwa i terminowa. 


W temacie: Serwis klimy w warszawie?

30 grudzień 2020 - 23:23

Zajrzyj tutaj: https://automatrasze...ce.pl/pl/serwis Serwis klimatyzacji wykonuje właśnie Auto Matraszek w Markach. Mają super fachowców - kiedyś to było aso hondy. Serwisujemy się tam już jakiś czas i właśnie latem mąż był zrobić porządek z klimą. Polecam :) 


W temacie: Panele fotowoltaiczne

30 grudzień 2020 - 23:20

Jak ktoś się zastanawia nad montażem instalacji PV, szczerze rekomenduję skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Jak taką wybrać? Tu jest to w pigułce podsumowane: https://pgmpv.pl/art...fotowoltaiczna/